Hakkımızda

JIAXING VIIPLUS INTERNATIONAL TRADING CO.,LTD
JIAXING VIIPLUS INTERNATIONAL TRADING CO.,LTD
JIAXING VIIPLUS INTERNATIONAL TRADING CO.,LTD
JIAXING VIIPLUS INTERNATIONAL TRADING CO.,LTD
JIAXING VIIPLUS INTERNATIONAL TRADING CO.,LTD
1 2 3 4 5

JIAXING VIIPLUS INTERNATIONAL TRADING CO.,LTD

 • Düğmesi Fabrika, Çin 'de Kuşgözü Tedarikçisi, Snap Düğmesi Toptan Satın Alın | DENIM METAL Dökme Düğme, Çin Plastik Düğme Fabrikası, İmalat

 • GERÇEKLEŞEN YENİ TRIMLER DENEYİMİ • KONFEKSİYON & TRENCH ÖZEL METAL BUTON VE GÖZLÜK D-RING ÜRÜNLERİNDE AKSESUARLAR

 • DENİM TOPTAN DÜĞMELERİ MÜKEMMELLİĞİNİZ MÜKEMMELTİNİZ

 • KONFEKSİYON TRIMLERİNİN POTANSİYEL, TEK DURUMLU KAYNAK KAYNAKLARINDAKİ BİR EKİP ABD, SRI LANKA, POLONYA, İTALYA, KORE, HİNDİSTAN, BANGLADEŞ, VİETNAM, VB.

Almak Denim Metal Düğmeler & Giyim Düğmeleri şimdi!

Teklifi istemek için buraya tıklayın

Ana Pazar

 • Orta Doğu
 • Dünya çapında

İş türü

 • Üretici
 • İhracatçı
 • Şirket ticaret
 • Satıcı

Diğer detaylar

 • Markalar : DENIM TOPLU GİYİM DÜĞMELERİ SNAP BUTONLARI PRONG SNAP DÜĞMELERİ METAL BUTONLAR KANCA VE GÖZ JEANLAR DÜĞMELERİ KORDON KİLİTLERİ PLASTİK KELEPÇELER
 • No. Çalışanları : 10~50
 • Yıllık satış : 2 million USD- 3 million
 • Yıl kurulan : 2016
 • İhracat p.c : 80% - 90%
YÜKSEK SINIF GİYİM DÜĞMELERİ ÜRETİCİLER.TIRIM-BUTTONS.COM 'DE ZİYARET ETTİ | TOPLU BUTONLAR TOPTAN SATIŞI. GİYİM VE TOPLU BUTON MALZEMELERİ İÇİN SNAP PRONG FASTENER SERİSİNİ BULUN; PERAKENDE EN İYİ FİYATI SUNAR; KÜRESEL GEMIYORUZ.

LÜKS TOPLU BUTONLAR DÜĞME FABRİKASI ÇİN'DE, ÇİN EYELET TEDARİKÇİSİ, SNAP BUTONU ÇİNDEN TOPTAN SATIŞ | DENİM BUTONLARI

ÇİN'DE YAPILAN KAYNAKLI TOPLU BUTONLAR

TEDARİK SNAP DÜĞMESİ VE GÖZ KULAKLARI DÜĞMELER BÜYÜK SEÇİM TOPLU DÜĞMELER. ÇEŞİTLERİ: SNAP BUTONU, PRONG SNAP BUTONU, KANCA ve GÖZLER, JEANS DÜĞMELERİ, GÖZLÜKLER, D-RING, JEAN RIVETS.

BİZ AKSESUAR AKSESUARLARI VE TOPLU DÜĞMELER ENDÜSTRİSİNE ODAKLIYIZ.
KÜRESEL DONANIM İŞLETMELERİ İÇİN BUTON KONUK AKSESUARLARININ TEMEL TEDARİKÇİLERİ.
LÜKS BUTONLARI
MARKASI'YI KALDIRMAK İÇİN ARIYOR VE EL ÇANTASI TASARIMCILARI AÇMAK İÇİN.
YÜKSEK SON BUTONLARI YENİDEN SONRA
Lüks kalite ve detaylarla tanımlanır. DENIM DÜĞMELERİ, üst seviye müşterilerin aradıklarına dikkat ederek üst seviye düğmelerini yeniden tanımlıyor. Denim düğmelerimiz, hiçbiri ikinci olan ayrıntılı işçilik ve lüksün bir sonucudur. Giyim için üst düzey düğme seçimi için kararlıyız. Mükemmellik arayışımızın bir sonucu olarak, birçok müşteri kabul edilmiştir.

"İnsanları daha rahat yapma" markasına bağlı kalarak DENIM, moda seçkin insanlara giyim aksesuarları, düğmeler, düğmeler ve aksesuarlar da dahil olmak üzere eksiksiz bir düğme süs aksesuarları seti sağlamak için tutku, tasarım ve sürekli yenilikler kullanıyoruz. Kendinizi aşmaya istekli olan DENIM, size yardımcı olabilecek üst düzey profesyonel one-stop aksesuar tedarikçisidir. Geçmişte, kot pantolonlar, işçilerin, mekanikçilerin, köylülerin ve ustaların tipik pantolonlarıydı; giyme. Günümüzde, kot pantolonlar gerçek göz kamaştırıcı giysilerdir.
GARMENTİN FARKLI ÇEŞİTLERİ İÇİN YENİ DÜĞMELER GELİŞTİRME

Neden bizimle

VIIPLUS, düğme ve giyim aksesuarları konusunda lider bir ihracatçı ve tasarımcıdır. Son on yılda, müşteri ihtiyaçlarını anlama, aksesuar tutkusu ve dört ana kalite ilkesine bağlılık, tasarım, uyum ve değer, müşterilerimizin büyümesine ve gelişmesine yardımcı olmuştur. VIIPLUS'ta, tüm olumlu girişimler yeniliği teşvik etmek ve hazır giyim aksesuarlarımızın gelişimine katkıda bulunmak için tasarlanmıştır.
Ek olarak, VIIPLUS kendine özgü bir tarza, fiyatlandırma stratejisine ve hedef pazarına sahiptir. VIIPLUS, üstün kalite, yenilikçi tasarım ve uygun fiyatlarla ün kazanmıştır. Şirket, dünyayı en yeni trendler ve kumaşlar, güçlü bir üretim ve kalite güvence departmanı, satış ekibimiz ve hedeflerimizi gerçekleştirmemize ve değişen ihtiyaçlarını karşılamamıza yardımcı olacak bir dizi destek ekibiyle dünyayı gezen bir Çinli tasarımcı ekibinden oluşmaktadır. müşterilerimiz.
VIIPLUS'un nakliye zamanını azaltmak ve pazar hızını artırmak için müşterilere verimli bir şekilde teslimat yapma esnekliği sağlayan satış ofisi.
Üretim ekibimiz benzersiz VIIPLUS düğme tasarımlarını araştırıyor ve geliştiriyor.
VIIPLUS hakkında daha fazla bilgi için, lütfen bize ulaşın.

“VIIPLUS, üstün hizmet ile birlikte kaliteli düğme süsleri sunar. Kalite ve müşteri bağlılığını geri kazanma tutkusuyla, yerel ve uluslararası ortaklıklarımızı canlandırmaya kararlıyız. ”

VIIPLUS, “Kalite asla bir tesadüf değildir; bu her zaman akıllı gayretin sonucudur ”, tüm dünyadaki ortaklarımızdan ihtiyaç duyduğunuz her şeyi size ulaştıracak kimsenin gitmediği bir yere gidiyoruz ve aldığınızdan emin oluyoruz:

SADECE AŞK DÜĞMELERİ

Düğmelerdeki 10 yılı aşkın bir süredir işleri düzeltir, hepimiz biliyoruz, ürettiğimiz her şey ve bu konuda çok iyiyiz. DENIM DÜĞMELERİ'nin her bir düğme ürününün temel prensibi en iyi işlevsellik ile mükemmel bir kombinasyondur. En yüksek konfor seviyesi. Açık hava sporlarının eğlenceli olması gerektiğine ve kıyafet aksesuarlarının kullanıcıların rahat bir dış mekan deneyimi edinmelerine yardımcı olması gerektiğine inanıyoruz. Tüm ürün yelpazesi, "Açık hava tırmanma düğmeleri" dahil olmak üzere, açık hava sporları, turizm ve eğlence için özel olarak tasarlanmış fonksiyonel kıyafet aksesuarları içerir. , "Seyahat yürüyüş düğmeleri", "Kentsel dış mekan düğmeleri", "Gündelik vahşi eğlence düğmeleri" ve diğer giyim aksesuarları.

BUTONLARIMIZ KOLEKSİYON

Bugün, DENIM BUTTONS ürün serisi, ilk ceket düğmelerinden dış ceket düğmelerine, dış mekan spor kıyafet aksesuarları düğmelerine genişledi. Tüm hava koşullarına uygun dış giyim ek malzemesi, örneğin derinlemesine dış mekan tutkunları gibi, birleşik devletler gibi tüm dünyadaki eğilimi artırdı. japonya, hong kong insanlar hoş geldiniz, dış giyim düğmeleri daha DENIM marka öncü statüsü koydu.

Ayrıca Siper düğme özel düğme metal deliği d-ring gömlek düğmesi snap düğmesi blazer düğme palto düğmesi giyim düğme dikiş düğmeleri pirinç perçinler metal düğme sap düğmesi siyah düğme ahşap düğmeleri kot düğmesi bir dizi sağlar.

BİZİ FARKLI KILAN NEDİR

“İyileştirme, yeterlilik ve özveriyle işimizi doğruluk ve güven içinde yapıyoruz, Müşterilerimizin memnuniyetini alıyoruz.”

Gelenekselden yeni inovasyon tasarım ürünlerine kadar, yıl boyunca kaliteli Trençkotlu Düğme ürünlerini düşünerek kavramları oluşturuyoruz.

Özel ihtiyaçlarınız için en uygun düğme ürünü.
Çin'de alabileceğiniz rakipsiz fiyat.
Tüm giysi tasarımınız boyunca doğru destek ve rehberlik.

Çin'deki giysi giyimi için düğme tedarikçisi olarak VIIPLUS, dünyanın çeşitli yerlerinde talep edilen insanlara göre uyarlanmış test edilmiş ve araştırılmış düğme aksesuarlarıyla insan potansiyelinin sınırlarını keşfetmesine ve sorgulamasına yardım ediyor. Aynı zamanda DENIM düğme markası İnsanın doğal çevre üzerindeki etkisini en aza indirgemek için çeşitli sürdürülebilir kalkınma projeleriyle çevreyi korumaya her zaman karar vermiştir.

ÜST ÇOK KALİTE DÜĞMESİ

DENİM Button aynı zamanda gündelik dış giyim için de düğmeler üretiyor. İlk başta yağmurluk düğmeleri çoğunlukla üretiliyordu. Daha sonra, hazır giyim endüstrisinin ihtiyaçlarını karşılamak ve en iyi rahatlığı ve esnekliği sağlamak için çeşitlendirilmiş ürünler ve mükemmel tasarım öğeleri geliştirildi.
Dış mekan ürünleri arasında bir dizi kayak kayağı, bir dizi yürüyüş düğmesi (yürüyüş, şehir içi boş zaman), bir dizi tırmanma düğmesi vardır. Diğer ürünler aynı zamanda düğme perçin, aksesuar ve modaya sahiptir. kirli etki.
PREMINUM DÜĞMELERİ OLUYORUZ,

Kıyafet, kumaş, kot, giyim, bebek kıyafetleri için metal parçaların tedarik edilmesi? Lütfen, satılık metal parçalar için toplu düğmelere ziyaret edin. ÖZEL SNAP FASTENERS
• Çin'den sipariş için üretildi Burada eşsiz inci çıtçıt stillerini keşfedin!
LÜTFEN BİZE FİKİRİNİZ İLE BİZE YAZIN GÖNDERİN! TIFFANY@DENIM-BUTTONS.COM

BİZİ TAKİP EDİN

Denim Moda Ceket Cep Düğmeleri Metal Kot Şerit ve Pirinç Perçin

www.denim-buttons.com

İletişim bilgileri