Sertifikalar

 • Çin JIAXING VIIPLUS INTERNATIONAL TRADING CO.,LTD Sertifikalar
  DENIM BUTTONS
 • Çin JIAXING VIIPLUS INTERNATIONAL TRADING CO.,LTD Sertifikalar
  BULK BUTTONS APPROVALED
 • Çin JIAXING VIIPLUS INTERNATIONAL TRADING CO.,LTD Sertifikalar
  BUTTONS TESTING
 • Çin JIAXING VIIPLUS INTERNATIONAL TRADING CO.,LTD Sertifikalar
  PASS BY METAL DETECTION MACHINE

qc profili

TOPLU DÜĞMELER, ÇİN FABRİKASINDAN SİPARİŞ VEREN KALİTE KONTROL

Metal Snaps Prong Fastener, Çin'deki Toplu Düğme Fabrikası, Çin Kuşgözü Tedarikçisi, Çin'den Snap Düğmesi Toptan | DENIM Düğmesi

Plastik düğmeler, 2/4-delik düğmeleri, metal halka çatal bağlantı elemanı, başlıklı düğme, dekoratif inci halkalar, perçin, deliğin moda toplu düğmesini keşfedin; denim düğmeleri çevrimiçi mağazasında diğer benzersiz klasik, metal eki aracı kalıp keşfetmek;

Sürdürülebilir gelişme arayışı, istikrarlı düğme kalitesi, toplu düğme metal dedektörü makineyi geçmek ve müşterilerin gereksinimlerini karşılamak için uluslararası yasalara ve düzenlemelere ve çeşitli yönetim sistemlerine uygun yeşil bir fabrika oluşturmakta ısrar ediyoruz. kalıplar ve ekipman aksesuarları, kimyasal bileşim içeriği, ağır metal içeriği, fiziksel özellikler, kristal yapı, renk haslığı ve benzeri her şey, her bir dizinin düğmeler için standart gerekliliklere uygun olduğundan ve müşterilerin gereksinimlerinin üzerine çıktığından emin olur.

GÜNCEL KALİTE DÜZEYİMİZ, MÜŞTERİLERİN ÇOK YÖNLÜ İSTEĞİ İÇİN MEMNUNİYET BİR ÇOK MEMNUNİYETİ VERİR.

BİZ SADECE SİPARİŞ ÖZELLİKLERİNİ BİRLEŞTİRMEMEKTEN BUTONLARIMIZA GERÇEKLEŞTİRMEYE ÇALIŞTIRIYORUZ. TEST OLARAK.

ÜRÜN MALZEME GERİ KAZANIMININ GELİŞTİRİLMESİ İÇİN EN İYİ BİZİM.

DÜĞMELER ÜRETİCİ ÇİN

MÜŞTERİLERİMİZİN EN ÇOK TEST PASS BUTONLARI GEREKTİRİR. GERÇEKTEN, SİSTEMİMİZİN VERİMLİLİK VERİMLİLİĞİNİ GÖSTERMEK, DEĞERLENDİRME RAPOR KARTLARINDAKİ HİZMETLERİMİZDEN TEST EDİLDİ VE SINIRLANDI. HER ZAMAN HİÇBİR ZARARLANABİLECEĞİ KAPSAMININ YARARLANMASINA AİT PARAMETRELER: YERLEŞTİRME ZAMANI, ÜRÜNLERİN EN İYİ KALİTESİ BİR KERE. GİYİM ENDÜSTRİ ENDÜSTRİSİNDE İDEALİST VE EN PRATİK ÜRÜNDİR :

Açık Hava / Spor / Günlük / Ceket / Bebek ve Çocuk / Kot / Pantolon Ayakkabı / Bot

SHORTER KURŞUN ZAMANLARI

ÜRETİM TOPLU DÜĞMELERİ SİPARİŞLER İÇİN TİPİK KURŞUN ZAMANLARINI KISA YAPIN.

UNIFORMINSPECTION GEREKSİNİM VE STANDARTLAR:
1. KARŞILAŞTIRMA ÖRNEKLERİ VEYA ÖRNEKLERİ ÖRNEK.
2. BUTON YÜZEYİ ÜZERİNDE KREMİ, GAPS, BOMPALAR VE İZNİ KAZANÇ OLMAMALIDIR;
3. YÜZEY VE ARKA ÜZERİNE ARABA KİRALANMASI VE YANMAMASI YOK, KENAR YOK, UNEVEN KALINLIĞI;
4, DESEN YARALANMAMIŞ BİR DEformasyon YOK, BEYAZ GÖZLER, BEYAZ YUVAR VE DİĞER FENOMENA OLMALIDIR;
5, DÜĞMELİ DÜZ VE DÜZ OLMALIDIR, İĞNE SİMETRİK OLMALIDIR VE BÜYÜK GÖZLER OLMAMALIDIR, İKİLİ GÖZ KOLU, KOYU GÖZ YERİ OLMALIDIR.
6. ELEKTRİK ÇALIŞTIRMA VEYA DİĞER İŞLEMLERDEN SONRA, ETKİLERİ UNİFORM OLMALIDIR. ÖZEL ETKİLERİ Tutarlı Olmazsa, ÜRÜNLER AYRILMIŞ AMBALAJLANABİLİR.
7. AYNI BATCH TARAFINDAKİ DÜĞMELERİN RENK FARKI GB250 SEVİYE 4 STANDARTINDAN DÜŞÜK DEĞİLDİR ve ÖRNEKLERLE KARŞILAŞTIRILMIŞ GB250 LEVEL 3 STANDARDINDAN DÜŞÜK DEĞİLDİR.
8, ambalaj denetimi, görünüş denetiminde / müşteri tarafından talep edilen performans testinden sonra onaylanmış, daha sonra yeniden ambalajlama sertifikasına uygun veya başka bir ürünün ambalajında ​​saklanmalıdır. ÇANTA, TALİMATLARLA UYGUN OLMALIDIR.
9. BASINÇ BUTONU / HOOD BUTONU / BEŞ TUTMA BUTONU BUTONUN PERFORMANSI VE KULLANILABİLİRLİĞİNİ TESLİM ETMEK VE MÜŞTERİLERE KALIPLAMA VE DENEME ZAMANLI ÖRNEKLERİ SUNMAKTADAN TESLİM EDİLMELİDİR.

BİZİ TAKİP EDİN

Denim Jeans Ceket Beyaz Şerit Metal Düğmeler Tasarım Yıkanabilir Haslık

www.denim-buttons.com

Mesaj bırakın