Çin Denim Metal Düğmeler Üretici
Bizimle iletişim kur

İlgili kişi : TIFFANY

Telefon numarası : 0086018258386757 We'd Love To Hear From You!

Naber : +0086018258386757

Free call
JIAXING VIIPLUS INTERNATIONAL TRADING CO.,LTD

YENİLİKLERDE YENİ BİR TECRÜBE DENEYİMİ • HAZIR GİYİM & DÖKME DÜĞME TASARIMINDA AKSESUARLAR / METAL DÜĞMELER TEDARİKÇİ KABLO KİLİT STOPPERLERİDENIM-BUTTONS.COM | DENIM-BUTTONS.COM | THE PREMIER CHINA SOURCE FOR BULK BUTTONS ONLINE PROFESSIONAL GARMENT ACCESSORIES BRAND MANUFACTURER TOPLU DÜĞMELER İÇİN PREMIER ÇİN KAYNAĞI ONLINE PROFESYONEL KONFEKSİYON AKSESUARLARI MARKA ÜRETİCİSİ

  • JIAXING VIIPLUS INTERNATIONAL TRADING CO.,LTD
  • JIAXING VIIPLUS INTERNATIONAL TRADING CO.,LTD
  • JIAXING VIIPLUS INTERNATIONAL TRADING CO.,LTD
  • JIAXING VIIPLUS INTERNATIONAL TRADING CO.,LTD
  • JIAXING VIIPLUS INTERNATIONAL TRADING CO.,LTD
<-Video Images->
Şirket ayrıntıları:
Ana Pazar: Orta Doğu, Dünya çapında
İş türü: Üretici, İhracatçı, Şirket ticaret, Satıcı
Markalar: DENIM TOPLU GİYİM DÜĞMELERİ SNAP BUTONLARI PRONG SNAP DÜĞMELERİ METAL BUTONLAR KANCA VE GÖZ JEANLAR DÜĞMELERİ KORDON KİLİTLERİ PLASTİK KELEPÇELER No. Çalışanları: 10~50
Yıllık satış: 2 million USD- 3 million Yıl kurulan: 2016
İhracat p.c: 80% - 90%
Fabrika turu > Kalite kontrol >
Giriş

ONLINE TOPLU TOPLU DÜĞMELERİ SATIN ALIN |TOPTAN FİYATLAR, YÜKSEK KALİTE

Toplu Sipariş Düğmeleri, Kordon Kilidi Tıpalar |Yüksek Kaliteli Yapış Düğmeler

Toplu sipariş vermeniz mi gerekiyor?Sorun değil!Biz hiçbir maksimum sipariş boyutu ve düşük ADEDI.Düğmeler Tasarım Seçimleri.% 100 Güvenli Ürünler.Doğal Çevre Dostu.Üretici Doğrudan Fiyat.

YÜKSEK SINIF GİYİM DÜĞMELERİ İMALATÇISI.DENIM-BUTTONS.COM'DA ZİYARET |TOPTAN DÜĞMELER TOPTAN.GİYİM VE TOPLU DÜĞMELER MALZEMELERİ İÇİN SNAP PRONG FASTENER SERİSİ BULUN;PERAKENDE EN İYİ FİYATI SUNAR;KÜRESEL GEMİDİR.

ÇİN'DEKİ LÜKS TOPLU DÜĞMELER DÜĞME FABRİKASI ÇİN'DEN EYELET TEDARİKÇİ, SNAP DÜĞMESİ TOPTAN SATIŞ |KOT DÜĞMELERİ

ÇİN'DE YAPILAN KAYNAK TOPLU DÜĞMELERİ

SNAP BUTTONSHOOK & EYESJEANS BUTTONSEYELETSJEAN RIVETSD-RING'İN TEMİNİ.TOPLU DÜĞMELERİN BÜYÜK SEÇİMİ.ÇEŞİTLERİ: SNAP DÜĞMESİ, PRONG SNAP DÜĞMESİ, KANCA & GÖZLER, KOT DÜĞMELERİ, GÖZLÜK, D-HALKA, JEAN PERÇİN.

KONFEKSİYON AKSESUARLARI VE TOPLU DÜĞMELER ENDÜSTRİSİNE ODAKLANIYORUZ.
KÜRESEL GİYİM İŞLETMELERİ İÇİN DÜĞME GİYSİ AKSESUARLARININ TEMEL TEDARİKÇİSİ.
LÜKS DÜĞMELER
MARKALARININ KALDIRILMASINA BAKILAN GİYİM VE EL ÇANTASI TASARIMCILARININ TARTIŞMASI İÇİN.

JIAXING VIIPLUS INTERNATIONAL TRADING CO.,LTD

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

YENİDEN YÜKSEK SON DÜĞMELER
Lüks kalite ve detaylarla tanımlanır.DENIM DÜĞMELERİ, üst düzey istemcilerin aradıklarına dikkat ederek üst düzey düğmeleri yeniden tanımlıyor.Denim düğmelerimiz, hiçbiri ikinci olan detaylı işçilik ve lüksün bir sonucudur.Yüksek kaliteli düğmeler kullanıyoruz.Giyim için üst sınıf düğmelerin seçimini taahhüt ediyoruz.Mükemmellik arayışımızın bir sonucu olarak, birçok müşteri tanınmıştır.

DENIM, "İnsanları daha rahat hale getirme" marka misyonuna bağlı kalarak, moda elit insanlara giyim aksesuarları, düğmeler, düğmeler ve aksesuarlar da dahil olmak üzere eksiksiz bir düğme trimi aksesuarları seti sunmak için tutku, tasarım ve sürekli yenilik kullanıyoruz. Kendinizi aşmaya hevesli olan DENIM, size yardımcı olabilecek üst düzey profesyonel tek noktadan aksesuar tedarikçisidir. giyme.Günümüzde, kot pantolonlar gerçek göz alıcı giysilerdir.
FARKLI KONFEKSİYON TÜRLERİ İÇİN YENİ DÜĞMELER GELİŞTİRME

NEDEN BİZİMLE ORTAK

VIIPLUS, düğme ve konfeksiyon aksesuarları alanında lider bir ihracatçı ve tasarımcıdır.Son on yılda, müşteri ihtiyaçlarını anlamamız, aksesuar tutkumuz ve kalite, tasarım, uyum ve değerin dört temel ilkesine bağlılığımız müşterilerimizin büyümesine ve gelişmesine yardımcı olmuştur.VIIPLUS'ta tüm olumlu girişimler inovasyonu teşvik etmek ve giyim aksesuarlarımızın gelişimine katkıda bulunmak için tasarlanmıştır.
Ayrıca, VIIPLUS'un kendine özgü bir tarzı, fiyatlandırma stratejisi ve hedef pazarı vardır.VIIPLUS üstün kalite, yenilikçi tasarım ve uygun fiyatlarla tanınmıştır.Şirket, en son trendler ve kumaşlar ile dünyayı dolaşan Çinli tasarımcılardan oluşan bir ekip, güçlü bir üretim ve kalite güvence departmanı, satış ekibimiz ve hedeflerimize ulaşmamıza ve değişen ihtiyaçları karşılamamıza yardımcı olacak bir dizi destek ekibinden oluşmaktadır. müşterilerimizin.
VIIPLUS'ın, nakliye süresini kısaltmak ve pazara sunma hızını artırmak için müşterilere verimli bir şekilde teslim etme esnekliği sağlayan satış ofisi.
Üretim ekibimiz benzersiz VIIPLUS düğme tasarımlarını araştırıyor ve geliştiriyor.
VIIPLUS hakkında daha fazla bilgi için lütfen bize ulaşın.

“VIIPLUS, üstün hizmetle birlikte kaliteli düğme kaplamaları sunar.Yurtiçi ve yurtdışı ortaklıklarımızı yeniden canlandırmaya kararlıyız - kalite tutkusu ve müşteri bağlılığını geri kazandırmak. ”

VIIPLUS, “Kalite asla bir tesadüf değildir;her zaman akıllı çabaların sonucudur ”, dünyanın her yerindeki ortaklarımızdan ihtiyacınız olan her şeyi elde etmek için hiç kimsenin gitmediği her yere gidiyoruz ve şunları elde ettiğinizden emin oluyoruz:

SADECE BUTONLARI SEVİYORUZ

Düğmelerdeki 10 yılı aşkın bir süredir işi düzeltir, bildiğimiz her şeydir, ürettiğimiz her şeydir ve bunda iyiyiz.DENIM DÜĞMELERİ'nin her düğme ürününün temel ilkesi, en iyi işlevsellik ile en yüksek konfor seviyesinin mükemmel birleşimidir.açık hava sporlarının eğlenceli olması gerektiğine ve giyim aksesuarlarının kullanıcıların rahat bir açık hava deneyimi elde etmesine yardımcı olması gerektiğine inanıyoruz.Tüm ürün hattı "Açık tırmanma düğmeleri", "Seyahat yürüyüş düğmeleri", "Kentsel açık düğmeleri", "Gündelik vahşi eğlenceli düğmeler" Ve diğer giyim aksesuarları da dahil olmak üzere açık hava sporları, turizm ve eğlence için özel olarak tasarlanmış fonksiyonel giyim aksesuarları içerir.

DÜĞMELERİMİZ KOLEKSİYONU

Bugün, DENIM DÜĞMELER ürün serisi, ilk kat düğmelerinden açık ceket düğmelerine, açık hava spor giyim aksesuarları düğmelerine, derin bağlılık açık hava meraklıları gibi tüm hava koşullarına uygun dış giyim ek malzemeleri, dünya çapında birleşik devletler gibi daha büyük bir trend, japonya, hong kong insanlar hoşgeldiniz, koydu dış giyim düğmeleri daha DENIM marka öncü durumu.

Ayrıca Siper düğmesi özel düğme metal kuşgözü D-ring gömlek düğmesi ek düğme blazer düğmesi palto düğmesi giyim düğmesi dikiş düğmeleri pirinç perçinler metal düğme şaft düğmesi siyah düğme ahşap düğmeler kot düğmesi tam bir dizi sağlar.

BİZİ FARKLI KILAN

“İyileştirme, yeterlilik ve özveri ile işimizi dürüstlük ve güvenle yapıyoruz, müşterilerimizin memnuniyetini alıyoruz.”

Gelenekselinden yeni yenilikçi tasarım ürünlerine kadar, yıl boyunca kaliteli Trench-Coats Button ürünlerini düşünerek konseptler yaratıyoruz.

İhtiyacınıza en uygun düğme ürünü.
Çin'de rakipsiz fiyat alabilirsiniz.
Tüm giysi tasarımınız boyunca doğru destek ve rehberlik.

Çin'deki giyim kaplama düğmelerinin tedarikçisi olarak VIIPLUS, çeşitli insanların taleplerine uyarlanmış test edilmiş ve araştırılmış düğme aksesuarları ile dünyanın insan potansiyelinin sınırlarını keşfetmesine ve bunlara meydan okumasına yardımcı olur.Aynı zamanda, DENIM düğmesi markası, insanların doğal çevre üzerindeki etkilerini en aza indirgemek için çeşitli sürdürülebilir kalkınma projeleri aracılığıyla her zaman çevreyi korumaya kendini adamıştır.

ÜSTÜN KALİTE DÜĞMESİ

DENIM Düğmesi ayrıca gündelik dış giyim için düğmeler üretir.başlangıçta, yağmurluk düğmeleri esas olarak üretildi.Daha sonra, hazır giyim endüstrisinin ihtiyaçlarını karşılamak ve en iyi rahatlığı ve esnekliği sağlamak için çeşitlendirilmiş ürünler ve mükemmel tasarım öğeleri geliştirilmiştir.
Açık hava ürünleri bir dizi düğme kayak, düğmeler yürüyüş serisi (yürüyüş, kentsel eğlence), düğmeler tırmanma serisi var.diğer ürünler aynı zamanda düğme perçin, aksesuarları ve moda var.daha önemli ürünler su geçirmez, anti-kirli etkisi ile seyahat serisi.
PREMIUM DÜĞMELER YARATIYORUZ,

Giyim, kumaş, kot, giyim, bebek giysileri için metal toplu çıtçıtların kaynağı?Satılık metal çıtçıtlar için toplu düğmeleri ziyaret edin.ÖZEL SNAP BAĞLANTI ELEMANLARI
• çin sipariş üzerine yapılmış Benzersiz inci çıtçıt stillerini buradan keşfedin!
LÜTFEN FİKİRİNİZ İLE E-POSTA GÖNDERİN!

TIFFANY@DENIM-BUTTONS.COM

BİZİ TAKİP EDİN

 

Denim Fashion Jacket Pocket Buttons Metal Jeans Sliver & Brass Rivet

www.denim-buttons.com

 

 
Geçmiş
Toptan Metal Snap Toplu Düğmeler, DENIM DÜĞMELERİ, Çin'den profesyonel düğme fabrikası ve kuşgözü üreticisidir, Çin'de toptan snap düğmesi , Ürünler Oeko-Tex Standard 100'ü karşılar. | DENIM-BUTTONS.COM -Çin TOPLU BUTONLARI yıllardır üretici.
Tarihimiz

2016 yılında VIIPLUS international, kültürel bir atmosfere sahip güzel bir ÇİN şehri olan ZHEJIANG JIAXING'de doğdu. Aşk hayatı, aşk çalışması, ciddi ve zorlu işler, minimalizm arayışı ve kendilerine yapmaya gayret edin. Lüks markaların her zaman dünya hazır giyim sektörünün lüks temposuna öncülük etmesi. İnternet çağında, kurucu uluslararası özel düğmeler fikrini başlattı, ve www.denim-buttons.com doğdu: Sadece kadınların özelliklerini vurgulamakla kalmayan, aynı zamanda zamanın titizliğini yitiren ve kurucu hale gelen ince dokulu, kısa ve pürüzsüz, mükemmel işçilik ve mükemmel detaylara sahip en iyi inci düğmeler markanın çalışması. inci düğme hızla birçok seçkin kadın gömlek üzerinde bir elyaf haline geldi.
VIIPLUS button brand globalleşiyor. Çin'de üretilen ve uluslararası vizyonla birleştirilen düğmeler.

Düğmeler Çin'den geliyor, dünyaya gönderiyor.

Yuor Güçlü Asistan
2016 yılında, "VIIPLUS" "Küresel konfeksiyon işletmeleri için hazır giyim aksesuarlarının temel ortağı" olarak kurumsal misyonunu oluşturdu. En kısa sürede, online.o gün satın alarak viiplus china, yüksek zincirli, yüksek zincir sağlamayı hedefleyen bir giysi aksesuarı tedarikçisi. kaliteli ve küçük ve orta ölçekli işletmeler ve hazır giyim sektörü için hizmet ve ürünler. www. denim-buttons.com
"VIIPLUS" Dış ticaret endüstrisinde ortak ve samimi bir tanıma dönüşmüştür.

Hizmet
PİRİNÇ SNAP BUTON SERİSİ TOPTAN GELİYOR. FARKLI BOYUT VE ŞEKİLLER SAĞLAR; VE ÇEVRESİNDEN KURUŞTURMA VE NİKEL BEDAVA İÇERİKLERİNDEN YERLEŞTİRİLMİŞ VE KALİTELİ. DENİM BUTONLARI SİPARİŞ VERDİ

DAHA İYİ MÜŞTERİ DEĞERİ YARATMAK İÇİN GELİŞTİRME

GIYIM TOPLU DÜĞMELER MÜCEVHER BUTONLARI Perçinler VE KÜPE ÜRETİCİLER

GERÇEKLEŞEN YENİ TRIMLER DENEYİMİ • KONUT VE DÜĞME ÜRÜNLERDE AKSESUARLAR

ŞİRKETİMİZ

VIIPLUS hızlı büyümesi, bağımsız markaların hayalini kuruyor, VIIPLUS misyon için "mükemmellik düğmeleri markası oluşturmak, güneş ışığı dış mekan yaşamını paylaşmak", yeni malzemelerin yaygın olarak benimsenmesi, yeni teknolojiler, yeni süreçler, ürünler, her alanın dış yaşamını kapsayan, sadece hazır giyim alıcılarının ihtiyaçlarını karşılamakla kalmayıp, daha fazla olumlu, sağlıklı açık hava eğlence yaşam tarzı savunucusu (VIIPLUS), “kalite, yenilik ve hizmet” konusunda üç temel rekabet gücünü geliştirmeye devam ediyor ve yönetim sistemi gün geçtikçe artıyor. Bazen hayatın boyunca aradığın şey ...

GÜCÜMÜZ

Geniş bir ürün yelpazesi üreticisi olarak, kaliteli ürünlerle, uygun fiyata hızlı ve etkin hizmetle müşteri gereksinimlerimize hizmet ediyoruz. Tüm hammaddelerimiz gerekli kalite standartlarının üstündedir. Bizim tarafımızdan kullanılan hammaddeler çevre dostudur ve son kullanıcılar için tehlikeli değildir. Günümüzde ileri teknolojiye sahip ileri teknoloji makineler kullanılmaktadır ve bunlar zaman zaman geliştirilmektedir. Bu, kısa sürede büyük siparişler almamızı ve yerine getirmemizi sağlar.

Herhangi bir sorunuz olursa bizimle e-posta yoluyla iletişime geçebilirsiniz.

Ekibimiz

Denim-Buttons.Com | Toplu Düğmeler Için Premier Çin Kaynağı Çevrimiçi Denim Düğmeler Yapış Üreten Toplu Düğmelerplastik Buttonsjeans Buttonseyelets Etc.Moq 5000 Adet. Büyük Seçim Düğmeleri. Çeşitleri: Snap Düğmesi, Prong Snap Düğmesi, Kanca ve Göz, Kot Düğmeleri , Snap Düğmesi Yığın, Dikiş Yoktur, Basın Çıtçıt, Basın Çıtçıt

Denim-Buttons.Com, Düğmeler Dizimizi Satıp İşinizi Yeni Zirvelere Taşımanızı Sağlıyor. Toptan Metal, Plastik Snaps, Prong, Kapak No Sew Düğme Düğmeleri, Pearl Snap Fastener, Perçin Kalitemizi Keşfetmek; Kıyafetler, Kuşgözü, Tapa, Plus Kıyafet Metal Yapış Kurulum Aleti Kalıbı İçin Basın Saplaması.

Başarı İçin Ölçümüz, Müşterilerimizin Hak Ettiği Hizmet Seviyesine Ulaşmaktır. Ekibimiz, En Yüksek Kalite Düğmelerimizle Eşsiz Hizmet Sunmaya Devam Ediyor. Gelişmiş Üretim Teknikleri, Yenilikçi Tasarım, Geniş Test Programı, Maliyet Etkili ve Zamanında Teslim Edilen En Kaliteli Ürünleri Sunmamızı Sağlıyor. Kaliteli Ürünlerimiz ve Üstün Müşteri Hizmetlerimizin Sonucu Olarak, Avrupa, Amerika, Güneydoğu Asya, ABD, Sri Lanka, Polonya, İtalya, Kore, Hindistan, Bangladeş, Vietnam gibi Markalı Müşterilere Ulaşan Küresel Bir Satış Ağı Kazandık, Vb.

Verimli Ekip İşletme Yönetimi

Bizi izlemeye devam edin

Bizim oku

Haberler

One Stop Hizmetiniz İçin Bize Ulaşın

Bir Durak Tam Giysi Aksesuarları ve Toplu Düğmeler Hizmeti Sunuyoruz.

İhtiyaçlarınızı Dinleyecek ve İlk Soruşturmadan Son Teslimata Kadar En Kaliteli Hizmeti Sunacak Kendi Özel Uzman Servis Ekibinize Tahsis Edileceksiniz - Garantili.

Lütfen Talep Formunu Doldurarak, Aşağıdaki Numaradan Bizi Arayarak veya E-posta Göndererek Lütfen İrtibata Geçiniz. Sizinle çalışmak için sabırsızlanıyoruz.

Potansiyeli Olan Bir Takım

51

Çalışanlar

16

Tedarikçiler

8300

Satış Toplantıları

568

Memnun Müşteriler

Satış Mühendisi İhracat Müdürü Junior Erp Uygulayıcı

Qc Technician Test Departmanı Kariyer Finansman Departmanı Acentesi

Moda Tasarımcısı Müşteri Hizmetleri Satınalma Mühendisi Üretim Bölümü

  • Valentinas Kinskis

  • Charles Reeves

Bizimle temasa geçin

Mesajınız Girin