Ana sayfa

JIAXING VIIPLUS INTERNATIONAL TRADING CO.,LTD şirket Profili

şirket Profili

UCUZ TOPLU BUTONLARI ONLINE SATIN ALIN |TOPTAN FİYATLAR, YÜKSEK KALİTE

 

HAZIRIZ!!!

İşimizin temel taşı Müşteri Memnuniyetidir

Toplu Sipariş Butonları, Kordon Kilidi Tapaları |Yüksek Kaliteli Yapış Düğmeler

Toplu olarak sipariş vermeniz mi gerekiyor?Sorun değil!Maksimum sipariş boyutumuz ve düşük MOQ'umuz yok.Düğmeler Tasarım Seçenekleri.% 100 Güvenli Ürünler.Doğal Çevre Dostu.Üretici Doğrudan Fiyatı.

ÜST DÜZEY GİYİM DÜĞMELERİ ÜRETİCİSİ.DENIM-BUTTONS.COM'U ZİYARET EDİN |TOPLU BUTONLAR TOPTAN.GİYSİ VE TOPLU DÜĞMELİ SARF MALZEMELERİ İÇİN SNAP PRONG FASTENER SERİSİNİ BULUN;PERAKENDECİLER İÇİN EN İYİ FİYAT SUNAR;GLOBAL GEMİ YAPIYORUZ.

ÇİN'DEKİ LÜKS TOPLU DÜĞMELER DÜĞME FABRİKASI, ÇİN KAPSÜL TEDARİKÇİSİ, ÇİN'DEN SNAP BUTON TOPTAN SATIŞI |DENIM DÜĞMELERİ

ÇİN'DE YAPILAN KAYNAK TOPLU BUTONLAR

SNAP BUTTONSHOOK & EYESJEANS BUTTONSEYELETSJEAN RIVETSTOPLU BUTONLARIN BÜYÜK SEÇİMİ.ÇEŞİTLER: SNAP BUTONU, PRONG SNAP BUTONU, KANCA & GÖZLER, KOTLAR DÜĞMELER, GÖZLÜKLER, D-HALKA, JEAN PERÇİNLER.

GİYİM AKSESUARLARI VE TOPLU DÜĞMELER SEKTÖRÜNE ODAKLANIYORUZ.
GLOBAL GİYİM İŞLETMELERİ İÇİN DÜĞMELİ GİYİM AKSESUARLARININ TEMEL TEDARİKÇİSİ.
LÜKS DÜĞMELER
MARKASINI YÜKSELTMEK İSTEYEN HAZIR GİYİM VE EL ÇANTASI TASARIMCILARI İÇİN.

Çin JIAXING VIIPLUS INTERNATIONAL TRADING CO.,LTD şirket Profili 0

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

YÜKSEK SON BUTONLAR YENİDEN TANIMLANDI
Lüks, kalite ve detaylarla tanımlanır.DENIM BUTTONS, üst düzey müşterilerin aradıklarına çok dikkat ederek üst düzey düğmeleri yeniden tanımlıyor.Kot düğmelerimiz detaylı işçilik ve lüksün bir sonucudur ve rakipsizdir. Yüksek kaliteli düğmeler kullanıyoruz.Giyim için üst sınıf düğmelerin seçimine kendimizi adadık.Mükemmellik arayışımızın bir sonucu olarak, birçok müşteri kabul edildi.

DENİM, "İnsanları daha rahat hale getirme" marka misyonuna bağlı kalarak, Moda elit insanlara giyim aksesuarları, düğmeler, düğmeler ve aksesuarlar dahil olmak üzere eksiksiz bir düğme süsleme aksesuarları seti sunmak için tutku, tasarım ve sürekli yenilik kullanıyoruz. Kendinizi aşmaya istekli olan DENIM, size yardımcı olabilecek üst düzey profesyonel tek elden aksesuar tedarikçisidir. giyme.Günümüzde kotlar gerçekten göz alıcı giysilerdir.
FARKLI GİYSİ TÜRLERİ İÇİN YENİ DÜĞMELER GELİŞTİRME

NEDEN BİZİMLE ORTAK

VIIPLUS, düğme ve giyim aksesuarlarının önde gelen ihracatçısı ve tasarımcısıdır.Geçtiğimiz on yıl içinde, müşteri ihtiyaçlarını anlayışımız, aksesuarlara olan tutkumuz ve kalite, tasarım, uyum ve değerden oluşan dört temel ilkeye bağlılığımız, müşterilerimizin büyümesine ve gelişmesine yardımcı oldu.VIIPLUS'ta, tüm olumlu girişimler yeniliği teşvik etmek ve giyim aksesuarlarımızın geliştirilmesine katkıda bulunmak için tasarlanmıştır.
Ek olarak, VIIPLUS'un kendine özgü bir stili, fiyatlandırma stratejisi ve hedef pazarı vardır.VIIPLUS, üstün kalitesi, yenilikçi tasarımı ve uygun fiyatları ile ün kazanmıştır.Şirket, en son trendler ve kumaşlarla dünyayı dolaşan Çinli tasarımcılardan oluşan bir ekip, güçlü bir üretim ve kalite güvence departmanı, satış ekibimiz ve hedeflerimize ulaşmamıza ve değişen ihtiyaçları karşılamamıza yardımcı olacak bir dizi destek ekibinden oluşmaktadır. müşterilerimizin.
VIIPLUS'un, nakliye süresini azaltmak ve pazara giriş hızını artırmak için müşterilere verimli bir şekilde teslimat yapma esnekliği sağlayan satış ofisi.
Üretim ekibimiz benzersiz VIIPLUS düğme tasarımları araştırıyor ve geliştiriyor.
VIIPLUS hakkında daha fazla bilgi için lütfen bizimle iletişime geçin.

“VIIPLUS, üstün hizmetle birlikte kaliteli düğme süsleri sunar.Kaliteye olan tutkumuzla ve müşteri bağlılığını geri kazanarak yerel ve uluslararası ortaklıklarımızı canlandırmaya kararlıyız. "

VIIPLUS inanıyoruz ki “Kalite asla tesadüf değildir;her zaman akıllı bir çabanın sonucudur ”, biz, dünyanın her yerindeki ortaklarımızdan ihtiyacınız olan her şeyi başka hiç kimsenin size sağlamaya gitmediği her şeyi dahil ediyoruz ve aşağıdakileri aldığınızdan emin oluyoruz:

BUTONLARI SEVİYORUZ

Düğmeler işinde 10 yılı aşkın bir süredir, tüm bildiğimiz, ürettiğimiz her şey ve bunda çok iyiyiz.DENIM BUTTONS'un her bir düğme ürününün temel prensibi, en iyi işlevsellik ve en yüksek konfor seviyesinin mükemmel birleşimidir.Açık hava sporlarının eğlenceli olması gerektiğine ve giyim aksesuarlarının kullanıcıların rahat bir açık hava deneyimi elde etmelerine yardımcı olması gerektiğine kesinlikle inanıyoruz.tüm ürün yelpazesi, "Dış mekan tırmanma düğmeleri", "Seyahat yürüyüş düğmeleri", "Kentsel dış mekan düğmeleri", "Gündelik vahşi eğlence düğmeleri" ve diğer giyim aksesuarları dahil olmak üzere, açık hava sporları, turizm ve eğlence için özel olarak tasarlanmış işlevsel giyim aksesuarlarını içerir.

BUTONLARIMIZ KOLEKSİYONU

Bugün, DENIM BUTTONS ürün serisi, ilk ceket düğmelerinden dış mekan ceket düğmelerine, dış mekan spor giyim aksesuarlarına kadar genişledi, açık hava meraklıları gibi tüm hava koşullarına uygun dış giyim tamamlayıcı malzemeye, Amerika Birleşik Devletleri gibi tüm dünyada trendi büyüttü japonya, hong kong halkı hoş geldiniz, dış giyim düğmelerini koydu daha fazla DENIM markası öncü statüsü.

Ayrıca, Siper düğmesi özel düğme metal kuşgözü D-halka gömlek düğmesi çıt çıt düğmesi blazer düğmesi palto düğmesi giyim düğmesi dikiş düğmeleri pirinç perçinler metal düğme sap düğmesi siyah düğme ahşap düğmeler kot düğmesi sunuyoruz.

BİZİ FARKLI YAPAN NEDİR

"İyileştirme, yeterlilik ve özveri ile işimizi dürüstlük ve güven içinde yaparız ve müşterilerimizin memnuniyetini elde ederiz."

Geleneksel ürünlerden yenilikçi tasarım ürünlerine kadar, yıl boyunca kaliteli Trench-Coats Düğme ürünlerini düşünerek konseptler yaratıyoruz.

Özel ihtiyacınıza en uygun düğme ürünü.
Çin'de alabileceğiniz rakipsiz fiyat.
Tüm giysi tasarımınız boyunca doğru destek ve rehberlik.

VIIPLUS, Çin'deki giyim süsleri için düğme tedarikçisi olarak, çeşitli insanların taleplerine uyarlanarak test edilmiş ve keşfedilmiş düğme aksesuarlarıyla dünyanın insan potansiyelinin sınırlarını keşfetmesine ve meydan okumasına yardımcı oluyor.Aynı zamanda, DENIM düğme markası, insanların doğal çevre üzerindeki etkisini en aza indirgemek için çeşitli sürdürülebilir geliştirme projeleri aracılığıyla her zaman çevreyi korumayı taahhüt etmiştir.

EN İYİ KALİTE DÜĞMESİ

DENIM Button ayrıca günlük dış giyim için düğmeler üretir.başlangıçta yağmurluk düğmeleri ağırlıklı olarak üretiliyordu.Daha sonra, hazır giyim endüstrisinin ihtiyaçlarını karşılamak ve en iyi rahatlığı ve esnekliği sağlamak için çeşitlendirilmiş ürünler ve mükemmel tasarım öğeleri geliştirildi.
Dış mekan ürünleri, kayak, yürüyüş düğmeleri dizisi (yürüyüş, kentsel eğlence), tırmanma düğmeleri dizisi içerir.diğer ürünler aynı zamanda düğme perçin, aksesuar ve moda var.daha önemli ürünler su geçirmez, anti-kir etkisi ile serileri seyahat eder.
PREMIUM DÜĞMELER OLUŞTURUYORUZ,

Giysiler, kumaşlar, kotlar, giysiler, bebek kıyafetleri için metal toplu çıtçıtları mı tedarik ediyorsunuz?Lütfen satılık metal çıtçıtlar için toplu düğmeleri ziyaret edin.ÖZEL KESME TUTUCULAR
• Çin'den sipariş üzerine üretilmiştir Benzersiz inci çıtçıt stillerini buradan keşfedin!
LÜTFEN BİZE FİKİRİNİZLE BİR E-POSTA GÖNDERİN!

TIFFANY@DENIM-BUTTONS.COM

BİZİ TAKİP EDİN

 

Denim Fashion Jacket Pocket Buttons Metal Jeans Sliver & Brass Rivet

www.denim-buttons.com

 

 
Görünümü daha Hakkımızda
Firmamız

Toptan Metal Yapış Toplu Düğmeler, DENIM BUTTONS, Çin'den profesyonel düğme fabrikası ve kuşgözü üreticisidir, Çin'de toptan çıtçıt düğme , Ürünler Oeko-Tex Standard 100'e uygundur.DENIM-BUTTONS.COM -Çin TOPLU DÜĞMELER uzun yıllardır üreticisi.
Tarihimiz

2016 yılında, VIIPLUS international, kültürel atmosferle dolu güzel bir ÇİN şehri olan ZHEJIANG JIAXING'de doğdu. Düğmelerin kurucusu çevrimiçi alışverişi süslüyor.Aşk hayatı, aşk işi, ciddi ve zahmetli işler, minimalizm arayışı ve kendi başlarına yapmak için gayret gösterirler. Buton lüks markalar her zaman dünya hazır giyim sektörünün lüks hızına öncülük eder. İnternet çağında kurucu uluslararası özel buton fikrini başlattı, ve www.denim-buttons.com doğdu: İnce dokulu, özlü ve pürüzsüz, zarif işçiliğe ve mükemmel detaylara sahip, sadece kadınların özelliklerini vurgulamakla kalmayıp aynı zamanda zamanın sertliğini de kaybeden ve kurucu olan en iyi inci düğmeler markanın işi. inci düğme hızla birçok elit kadın gömleğinin temel parçası haline geldi.
VIIPLUS düğme markası küreselleşiyor.Çin'de üretilen ve uluslararası vizyonla birleştirilen düğmeler.

Çin menşeli, dünyaya gönderilen düğmeler.

Yuor Güçlü Asistan
2016 yılında, "VIIPLUS" kurumsal misyonunu "Küresel giyim işletmeleri için giyim aksesuarlarının temel ortağı" olarak kurdu. Bugün, viiplus china, tam zincir, yüksek kaliteli ürünler sunmayı hedefleyen bir giysi aksesuarları tedarikçisidir. -Küçük ve orta ölçekli işletmeler ve hazır giyim sektörü için kaliteli ürünler ve hizmetler. www.denim-buttons.com tek noktadan aksesuar tedarikçisi web sitesi
"VIIPLUS" Dış ticaret sektöründe ortak ve samimi bir tanıma haline geldi.

 

Çin JIAXING VIIPLUS INTERNATIONAL TRADING CO.,LTD şirket Profili 0

 
<-Video Images->
Şirket ayrıntıları

Ana Pazar

Orta Doğu

Dünya çapında

İş türü

Üretici

İhracatçı

Şirket ticaret

Satıcı

Markalar : DENIM TOPLU GİYİM DÜĞMELERİ SNAP BUTONLARI PRONG SNAP DÜĞMELERİ METAL BUTONLAR KANCA VE GÖZ JEANLAR DÜĞMELERİ KORDON KİLİTLERİ PLASTİK KELEPÇELER

No. Çalışanları : 10~50

Yıllık satış : 2 million USD- 3 million

Yıl kurulan : 2016

İhracat p.c : 80% - 90%

Sertifikalar

Ürünlerimiz çok sayıda sertifika geçti.

Çin JIAXING VIIPLUS INTERNATIONAL TRADING CO.,LTD Sertifikalar Çin JIAXING VIIPLUS INTERNATIONAL TRADING CO.,LTD Sertifikalar Çin JIAXING VIIPLUS INTERNATIONAL TRADING CO.,LTD Sertifikalar Çin JIAXING VIIPLUS INTERNATIONAL TRADING CO.,LTD Sertifikalar