Ana sayfa ÜrünlerPlastik Kord Stoper

Uzun Ömürlü Silindir Şekli Kurşunsuz İpli Geçiş Tapası

Sertifika
Çin JIAXING VIIPLUS INTERNATIONAL TRADING CO.,LTD Sertifikalar
Çin JIAXING VIIPLUS INTERNATIONAL TRADING CO.,LTD Sertifikalar
Müşteri yorumları
VIIPLUS, Ar-Ge, düğme üretimi ve hazır giyim aksesuarları satışı konusunda uzmanlaşmış lider ve uzman bir şirkettir.

—— Valentinas Kinskis

Kadın Düğmesi Trençkotlar Düğmeler, Klasik çift sıra düğmeler, şık ve zarif;

—— Charles Reeves

Altın metal deliği Renk çok iyi.

—— Elisa Bacchelli

Bu maske ayarlayıcıları için bir tedarikçi bulduğum için çok mutluyum!

—— Hasith Ushira

Çin'den çıtçıt düğmeler satın aldığım için çok mutluyum, Hızlı gemi, iyi fiyat.

—— Vidya

Ben sohbet şimdi

Uzun Ömürlü Silindir Şekli Kurşunsuz İpli Geçiş Tapası

Uzun Ömürlü Silindir Şekli Kurşunsuz İpli Geçiş Tapası
Cylinder Shape Lead Free Drawstring Toggle Stopper With Long Life Time
Uzun Ömürlü Silindir Şekli Kurşunsuz İpli Geçiş Tapası Uzun Ömürlü Silindir Şekli Kurşunsuz İpli Geçiş Tapası Uzun Ömürlü Silindir Şekli Kurşunsuz İpli Geçiş Tapası Uzun Ömürlü Silindir Şekli Kurşunsuz İpli Geçiş Tapası Uzun Ömürlü Silindir Şekli Kurşunsuz İpli Geçiş Tapası Uzun Ömürlü Silindir Şekli Kurşunsuz İpli Geçiş Tapası

Büyük resim :  Uzun Ömürlü Silindir Şekli Kurşunsuz İpli Geçiş Tapası

Ürün ayrıntıları:
Menşe yeri: Çin yapımı
Marka adı: Cord Lock Stopper
Sertifika: European standard
Model numarası: Maske Tıpalar
Ödeme & teslimat koşulları:
Min sipariş miktarı: tartışılabilir
Fiyat: Negotiable
Ambalaj bilgileri: İHRACAT KARTON AHŞAP PALET AHŞAP KASA
Teslim süresi: 7-15 iş günü
Ödeme koşulları: T / T, Western Union
Yetenek temini: 7000000 Adet / Adet bir hafta

Uzun Ömürlü Silindir Şekli Kurşunsuz İpli Geçiş Tapası

Açıklama
madde: Plastik Kordon Maske Tıpalar, Kilit Uçları ve Kordon Tıpalar renk: Beyaz, siyah, DTM rengi
Tıpa Tipi: Silindir Şekli Malzeme: PVC
özellik: kurşunsuz Test raporu: Mevcut
Vurgulamak:

plastic spring stop toggle cord locks

,

cord lock drawstring toggles

High efficiency. Yüksek verim. Children Mask Stopper Adjuster Elastic Cord Stopper, Supporting air delivery. Çocuk Maskesi Tıpa Ayarlayıcı Elastik Kordon Tıpa, Hava dağıtımını destekliyor. Labor-saving. İşçi tasarrufu. China's leading mask stoppers cord ends for face mask manufacturer. Yüz maskesi üreticisi için Çin'in önde gelen maske tıpa kablosu uçları. Quote, today. Alıntı, bugün. Request Bulk Mask Stoppers Buttons Pricing Information Toplu Maske Durdurucu Talep Düğmeleri Fiyat Bilgisi

 

Satılık Kilit Uçları ve Kordon Tıpalar

% 10 İNDİRİM

Cord Locks (Toggles). Kordon Kilitleri (Geçişler). Various types for many sizes of Elastic Shock Cord (mask stopper). Birçok boyutta Elastik Şok Kablosu (maske durdurucu) için çeşitli tipler. Suitable for Indoor or Outdoor use. İç ve dış kullanım için uygundur.

Büyük miktarlar için profesyonel bir teklif alın ...

Kısa teslim süresi, yüksek kaliteli Maske tıpa, Plastik Yüz Maskesi Tıpa

Our main market is USA, Canada, Itlay, Poland, and Australia, we work with many famous mask brands. Ana pazar ABD, Kanada, Itlay, Polonya ve Avustralya, birçok ünlü maske markası ile çalışıyoruz. We hope to expand our business to all parts of the world. İşimizi dünyanın her yerine yaymayı umuyoruz.

Profesyonel maske tıpaları bu alanda tedarikçi deneyimleri.

Free samples will be sent for your reference! Referans için ücretsiz örnekleri gönderilecektir! We believe that we can help our customers to reduce costs from many aspects of our experience. Müşterilerimizin, deneyimlerimizin birçok yönünden maliyetleri azaltmalarına yardımcı olabileceğimize inanıyoruz.

 

One-Stop Yüz Maskeleri Yüksek Kaliteli Tıpalar Çözümleri (çin), çin'den maske tıpa ithalat

5mm iç çap maske tıpa tüp şekli

Yüz maskesi geçişi için geçişlerin veya durdurucuların elastik durdurucuların ucundan kaymasını önleyin

 

Maske tıpa düz şekil ayarlayıcı siyah renk ve beyaz renk boyutu ayarı büyük delik 4mm ~ 5mm OD9MM küçük delik 2mm için maske ...

One-Stop online web sitesi: delik satış Yüz Maskeleri Tıpalar Çözümleri satın silindirik tip büyük delik 5mm-6mm uzunluk 9mm, maske tıpa boyut 2mm için küçük deliklerhttp://www.denim-buttons.com

DENIM-BUTTONS.COM maske, maske tıpalar, Çin'den maske ayarlayıcı üreticisi, Çin'de toptan plastik snap düğmesi için profesyonel bir düğme fabrikası ve kordon kilidi tıpalar, Ürünler çevre dostu karşılar.

Siyah & Beyaz Plastik Kordon Maske Tıpalar Silindir Şekli Kurşunsuz
MASK Tıpalar - Toplu Sipariş

Fabrika stok beyaz renk silikon ayarlayıcı için elastik kulak halat kulak askısı gevşetin ayar toka çin'de yapılan.

 

Plastik tıpa Güvenli ve Zamanında Teslimat

 

Maske tapalarınızı ayarlayıcı kablosu kilit tapalarını bırakın ve viiplus'un gerisini halletmesine izin verin.

Çin'den En İyi Maske Tıpalar, Çin'de ücretsiz kordon kilidi tıpalar örnekleri

Müşterilerin Güvenini ve Güvenini Kazanmak

 

Yardıma mı ihtiyacınız var veya bir sorunuz mu var? 

Due to the COVID-19 pandemic, there is a global shortage of face masks. COVID-19 salgını nedeniyle, küresel yüz maskeleri sıkıntısı var. Since demand outweighs supply to a large extent, the market is now filled with sub-standard masks when factories of all types start to produce masks. Talep büyük ölçüde arzdan ağır bastığı için, piyasa her türden fabrika maskeler üretmeye başladığında standart altı maskelerle doludur. Professional quality mask stoppers assurance is critical to ensure product quality and safety. Profesyonel kalitede maske durdurucu güvencesi, ürün kalitesini ve güvenliğini sağlamak için çok önemlidir.

Many manufacturers are joining the effort to help combat COVID-19 by producing face masks. Birçok üretici yüz maskeleri üreterek COVID-19 ile mücadeleye yardımcı olma çabalarına katılıyor. They are shifting production lines from making apparel to manufacturing face masks. Üretim hatlarını hazır giyimden imalat yüz maskelerine kaydırıyorlar.

However, the production of masks is a completely new undertaking. Ancak, maskelerin üretimi tamamen yeni bir girişimdir. Some manufacturers may find it difficult to set up a qualified cleanroom for face mask production and to build effective and standardized operation flow while complying with various standards and requirements. Bazı üreticiler yüz maskesi üretimi için nitelikli bir temiz oda kurmayı ve çeşitli standartlara ve gereksinimlere uyarak etkili ve standartlaştırılmış çalışma akışı oluşturmayı zor bulabilir.

VIIPLUS, a China Quality Buttons Supplier provider to industries worldwide, is now offering a one-stop quality mask cord lock stoppers solution for face masks. dünya çapında endüstrilere bir Çin Kalite Düğmeleri Tedarikçi sağlayıcısı, şimdi yüz maskeleri için tek elden kaliteli maske kablosu kilit tıpalar çözüm sunuyor. From bulk buttons to cord lock stoppers, testing face masks stoppers according to international standards, American standards, final products, to advisory services relating to global market access, Toplu düğmelerden kordon kilidi tıpalarına, uluslararası standartlara, Amerikan standartlarına, nihai ürünlere göre yüz maskeleri tıpalarını test etmeye, küresel pazara erişim ile ilgili danışmanlık hizmetlerine, VIIPLUS maske ortağı için güvenilir kaliteli kordon kilidi durdurucularıdır.

mask stoppers online

Yüz Maskesi Tıpalar Çözümlerimiz:

denim-buttons.com nitelikli güvenli malzemelere sertifika verir. ABD pazarı ve İtalya pazarları için kalite sertifikası test raporları sunuyoruz.

Ayrıca ABD, AB, Çin ve uluslararası standartlar için yüz maskeleri tıpaları için maske tıpa test raporları sunuyoruz.


Yüz maskeleri üreticisi için maske tıpalarının kalitesi çok önemlidir.

What's more? Daha ne? For face masks manufacturer, our High-Performance Mark Stopper cord lock stoppers mask adjuster is available to give consumers added trust and confidence. Yüz maskeleri üreticisi için, Yüksek Performanslı Mark Stoper kordon kilidi tıpalar maske ayarlayıcı, tüketicilere ek güven ve güven vermek için kullanılabilir.

Yüksek Performanslı Maske Tıpalar

MASK STOPPERS SIZE

 

  • One-Stop Yüz Maskeleri Tıpalar Çözümleri silindirik tip büyük delik 5mm-6mm uzunluk 9mm, maske stoper boyut 2mm için küçük delikler

 

Ürün Açıklaması

Eşya yok

maske durdurucu Silindir Şekli

Malzeme

silikon, PVC

Renk

beyaz renk, siyah renk

Boyut

9mm

Net ağırlık

0.2g / pc

kullanım

Yüz maskesi aksesuarları, maske için silikon ayarlanabilir toka, kulak askısı ayarlayıcı, kulak halat ayarı

Adedi

2000000pcs

Üretim süresi

7 ila 15 gün

Numuneler

mevcut ve ücretsiz

OEM

Hoşgeldiniz

 

WHITE FAST MASK STOPPERS size

Maske tıpa düz şekil ayarlayıcı siyah renk ve beyaz renk boyutu ayarı büyük delik 5mm OD9MM küçük delik 2mm yüz maskesi ...

Maske Tapaları İhracatçıları

 

We provide very competitive mask stoppers prices for all the cord lock stoppers you purchased in China. Çin'de satın aldığınız tüm kordon kilidi tıpaları için çok rekabetçi maske tapaları fiyatları sunuyoruz. You will get them safe and on time. Onları güvende ve zamanında alacaksınız. Additionally, we provide a delivery service, door to door by air DHL, FedEx, UPS, TNT, or to the airport, fast delivery your mask stoppers, mask cord lock stopper adjusters product classification, and customs clearance. Ayrıca, bir teslimat hizmeti, hava DHL, FedEx, UPS, TNT veya havaalanına kapıdan kapıya, hızlı teslimat maske tıpaları, maske kablosu kilit tıpa ayarlayıcıları ürün sınıflandırması ve gümrükleme sağlıyoruz.

We have a good relationship with many shipping companies and airlines therefore we can get the best prices and save your mask stoppers cost. Birçok nakliye şirketi ve havayoluyla iyi bir ilişkimiz var, bu nedenle en iyi fiyatları alabilir ve maske tıpa maliyetinizi kaydedebiliriz. We will be online to support you. Sizi desteklemek için çevrimiçi olacağız.

 

 

 

MASK STOPPER FAST DELIVERY
MASK STOPPERS BULK ORDER

Maske tıpaları koronavirüse karşı koruma sağlar mı?

 

 

7/24 Çevrimiçi Destek
DENIM-BUTTONS.COM her zaman işinizi desteklemek için burada.
 
Rekabetçi fiyat
Maliyetlerinizi azaltmak için daha iyi nakliye ücretleri alın.

white mask stoppers

İletişim bilgileri
JIAXING VIIPLUS INTERNATIONAL TRADING CO.,LTD

İlgili kişi: tiffany

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)