• Valentinas Kinskis
    VIIPLUS, Ar-Ge, düğme üretimi ve hazır giyim aksesuarları satışı konusunda uzmanlaşmış lider ve uzman bir şirkettir.
  • Charles Reeves
    Kadın Düğmesi Trençkotlar Düğmeler, Klasik çift sıra düğmeler, şık ve zarif;
  • Elisa Bacchelli
    Altın metal deliği Renk çok iyi.
İlgili kişi : TIFFANY
Telefon numarası : 0086018258386757 We'd Love To Hear From You!
Naber : +0086018258386757

Siyah 4 delikli Elbiseler Büyük Beden Düğmeler

Menşe yeri çin düğme pazarı
Marka adı DENIM BUTTONS
Sertifika ISO 9001
Model numarası plastik düğmeler
Min sipariş miktarı Çevre Dostu Düğme Aksesuarları Tedarikçisi One-stop Çin
Fiyat Buttons Factory Price.‎Bulk Buttons Orders Ship From China Directly‎
Ambalaj bilgileri İHRACAT KARTON AHŞAP PALET AHŞAP DURUMDA
Teslim süresi 4 - 12 İŞ GÜNLERİ
Ödeme koşulları T/t, Western Union, Moneygram
Yetenek temini Rekabetçi Fiyatla Çin Kalite Düğmelerinin Kaynağı.
Ürün ayrıntıları
Malzeme RESION Düğmeler tipi 4 Delik
Vurgulamak

bulk craft buttons

,

bulk custom buttons

Mesaj bırakın
Ürün Açıklaması
Profesyonel giyim düğmeleri aksesuarları tedarikçisi. Http://denim-buttons.com adresinde bulunan düğmeler için anında teklif alın, profesyonel düğmeler, reçine satış butonları, bark düğmesi, meyve butonu, üre butonu, plastik buton ve dekoratif buton serileri. gelecek, her şey yeniden tanımlanacak ", denim düğmeleri müşterilerin gelişimini yakından takip edecek, müşterilerin ihtiyaçları ile işbirliği yapacak, işçilikle yüksek kaliteli aksesuarlar oluşturacak, marka giyim aksesuarları için son dokunuş eklemek," bir adım, tüm süreç , yardımcı mükemmel bir neden haline geldi ".

Moda Konfeksiyon Düğmeleri, Konfeksiyon Düğmeleri, Öncü Düğmeleri, Konfeksiyon Düğmeleri, İhracat Düğmeleri, Toplu Düğmeler ve Trimler Üreticisi, Çin üretimi, ihracat, Sri Lanka, Bangladeş, Vietnam'a ihracat yapmaktadır. Modelleme sıralama, renk, malzeme, dayanıklılık, çevre koruma, maliyet ve diğer faktörler, aksesuar düğmesinin ve giyim tasarım dikişsiz derzinin geliştirilmesi, müşteriye giyim kalitesi ile uyumlu aksesuar düğmeli ürünler sunmak, müşteri düğmelerinin değerini artırmak. Teslim tarihi ve miktarını kesin, teslim süresini kısaltın ve maliyetten tasarruf edin.

"Moda tasarımı", "seiko imalat", "uzman satış", "taahhüt hizmeti" olmak üzere dört sisteme ulaşmak ve garanti etmek.
DENİM DÜĞMELERİ , giysi düğmesi aksesuarlarının tasarımı, üretimi ve servisi ile çeşitli düğme aksesuarları için müşterilerin gereksinimlerini karşılayabilir ve aksesuar düğmeleri için müşterilere tek elden çözümler sağlayabilir.

Yüksek dereceli giyim özel düğme gelişimi sürdürülebilir gelişme

Hakkımızda
Moda zevkini arttırmak için giyim kültürünün kalıtımı
Düğme ayrıntılarını keşfedin
profesyonel düğmeleri, reçine satış düğmesini, bark düğmesini, meyve düğmesini, üre düğmesini, plastik düğme ve ürünlerin dekoratif düğme serisi imalatı.
metal düğmeler ayrıntıları keşfetmek
profesyonel düğmeler ve kovboy düğme, beş şişe düğme, düğme, göz düğmesi, dekoratif parçalar, çanta düğmesi, ip düğmesi ve diğer metal ürünleri satışı imalatı.
plastik düğmeleri keşfet
profesyonel toplu düğmeler imalat, plastik dört düğmeli satış, ip düğmesi, stop butonu, çekme halkası, buhar gözü, düğme, suni deri düğmesi, bel düğmesi, korna noktası, zeytin düğmesi ve diğer giysi aksesuarları satışı; ağız kelime düğmesi, üçgen düğme, kanca düğme, merdiven düğmesi, şapka halkası ve diğer bagaj ayakkabı ve şapka aksesuarları.
ayrıntıları keşfetmek
Düğmeler uygulaması
ürünler ağırlıklı olarak erkek giyimi, bayan giyimi, spor, eğlence, çocuk giyimi, üniforma, çanta ve diğer kapsamlı ürünlerde kullanılmaktadır.