• Valentinas Kinskis
    VIIPLUS, Ar-Ge, düğme üretimi ve hazır giyim aksesuarları satışı konusunda uzmanlaşmış lider ve uzman bir şirkettir.
  • Charles Reeves
    Kadın Düğmesi Trençkotlar Düğmeler, Klasik çift sıra düğmeler, şık ve zarif;
  • Elisa Bacchelli
    Altın metal deliği Renk çok iyi.
İlgili kişi : TIFFANY
Telefon numarası : 0086018258386757 We'd Love To Hear From You!
Naber : +0086018258386757

Pirinç Ceket Ceket Metal Mat Nikel Renk Yapış Düğmeler Düz Dört Parça

Menşe yeri giyim düğmesi üreticileri
Marka adı Flat Four Parts Snap
Sertifika ISO 9001
Model numarası metal ek düğmeler
Min sipariş miktarı Üreticiden Doğrudan Toplu Düğmeler Satın Alın
Fiyat Bulk Buttons for Sale: Cheap, Discount Buttons
Ambalaj bilgileri Standart ihracat karton, 200 adet / torba, 400 adet / torba, 1000 adet / torba, ayrıca isteğiniz gib
Teslim süresi 7 - 16 İŞ GÜNLERİ
Ödeme koşulları T/T
Yetenek temini Snap Düğmesi Fabrikaları | Çin'de Güvenilir Tedarikçiler
Ürün ayrıntıları
Düğmeler Tipi Metal Snap 4 parça Düğme Düğmeler Malzeme Metal, pirinç, alaşım
Düğmeler Özelliği Çevre dostu, nikel-ücretsiz Düğmeler boyutları Özelleştirilmiş Boyut 15-25mm
Vurgulamak

pearl snap buttons

,

prong snap button

Mesaj bırakın
Ürün Açıklaması
Pirinç Ceket Ceket Metal Mat Nikel Renk Yapış Düğmeler Düz Dört Parçaları Yapış Toplu Düğme Üreticisi

denim-buttons.com | Snap Düğmeleri için Premier Çin Kaynağı Çevrimiçi Toplu Düğmeler Boyutu: 10mm-25mm, Çin'den Yüksek Kalite Düğmeleri Satın Alın

Metal geçmeli düğmeler renk kaplama:

Gümüş, Pirinç, Altın, Gun metal, Parlak
831/633/655 Metal Yapış dört parça düğmesi veri levha üzerine Giysiler takmak için kurulum aracı makinesi elektrikli kalıp düğmesi

ÇİN'DEN SİPARİŞ VERMEK İÇİN TOPLU SNAP BUTONLARI

Düğme Çeşitleri sınıflandırması

Snap 4 parça düğmesi genellikle metal malzeme toplu düğmesine aittir, snap düğmesi yeni bir şekle sahiptir, güçlü kalite anlayışı, yüksek kalite fiyatı, giyim aksesuarları düğmesi pazarında belirli bir oranı işgal etmiştir.

Snap Düğmeleri Ekleme Notları
Fizik yasalarına göre, bir metal nesne bir anda deforme olduğunda, orijinal moleküler yapı kesinlikle değişecektir.
Bu nedenle, yüz düğmesi, alt düğme ve erkek düğme ürünlerinin giysi üzerine sabitlendiği an sadece bir hata olmakla kalmaz, aynı zamanda daha ciddi sonuçlara neden olabilir. Bu nedenle, giyside yüksek dereceli dört düğmeli ciltleme yapmak için Deformasyon olmadan, kumaşın kalınlığına, dokusuna, küfüne ve doğru tutturma işlemine dikkat etmeliyiz.

Doğru ciltleme yöntemi
1. Düğme tutturma makinesinin üst ve alt kalıplarını sırasıyla düğme yapma makinesine bağlayın, üst ve alt eksenleri konsantrik olarak hizalayın, strokyu manuel olarak ayarlayın ve sonra çok düşük stroktan kaynaklanan küf hasarını önlemek için elektrik gücü kullanın ve düğme operatörünün güvenliği.
2, dört düğme parçaları
Sıkıştırma kalıbı ortalanmış ve düz yerleştirilmiş olmalıdır. Önce havayı deneyin ve sonra üst ve alt kalıp arasındaki boşluğu, kumaşın kalınlığına göre uygun konuma ayarlayın.
3. Bez çok ince ise, bezin yetersiz kalınlığını telafi etmek veya yolculuk sırasında bezin zarar görmesini önlemek için plastik conta kullanılması önerilir.
4. Kumaş çok kalınsa veya doku çok yoğunsa, yüzey düğmesinin veya alt düğmenin kıvrılma kenarının veya perçinleme parçası çatlamasının önlenmesi için, estetik olmayan veya çok küçük bir gerilime yol açabilecek ve Delik boyutu uygun olacaktır.
Dört düğmeli düğmenin keşfi gibi, 5, sıkı bir bez ve dönüş için alt düğme, inmeyi azaltmak için uygun olmalıdır.
Dört düğmeli ciltleme düğmesinden sonra, düğme alt tırnak deformasyonundan sonra bulunan 6, strokun ayarlanması için uygun olmalıdır.
7, vuruş uygunsa ve dördüncü düğmenin düşmesi kolay olduğunu, kumaşın çok kalın olduğunu, yüz düğmesinin veya alt düğmenin ayak yüksekliğinin yeterli olmadığını tespit ettiğinde.
Yüksek dereceli dört düğmeli büyük miktarlarda ciltleme genellikle bira makinesi kurulumunda, genellikle elektrikli kalıp olarak bilinen el bira makinesi özel kalıp kurulumunu kullanır.
Fabrika parti bağlama için uygun elektrikli kalıp, yüksek verim.
(Dört düğmeli kurulumu çekiçlemek için manuel dört düğmeli aleti ve tabanı kullanın, düşük verim, az sayıda takma manuel tutucular için uygundur.)

Buttons uygulaması
Yüksek kaliteli kıyafetlerde, düğmelerin tasarımı genellikle kıyafetlerin kalitesini ve değerini yansıtabilir, yüksek dereceli dört düğmeli, geniş bir yelpazede erkek ve kadın ceket, ceket, ceket, ceket, her türlü yüksek kullanımı sınıf giyim; Çantalar, el çantaları, ayakkabılar ve şapkalar, paketleme yüksek dereceli dört düğmeye kullanılacak, şekli yeni, güçlü kalite anlayışı, giyim aksesuarları düğmesi pazarında belli bir oranı kapsıyor. dört düğmeli araç ve dört düğmeli kurulumu çekiçlemek için taban, düşük verim, az sayıda yüklemek için manuel tutkunları için uygundur.)
Malzeme sınıflamasına göre yüksek dereceli düğme: metal dört parça ek düğme, bakır dört parça düğme, alaşım ek düğme, plastik yüzey gibi plastik ek düğme.

ceketler için geçmeli bağlantı elemanları • kotlar için geçmeli bağlantı elemanları • kalın malzeme için geçmeli bağlantı elemanları • geçmeli bağlantı elemanları altın • toplu geçmeli bağlantı elemanları • büyük geçmeli bağlantı elemanları • dikişsiz bağlantı elemanları • çevrimiçi geçmeli bağlantı elemanları • kırmızı 15 • geçmeli tutturucular boyut 24 • geçmeli tutturucular beyaz • geçmeli tutturucu • geçmeli tutturucular kumaşlar • geçmeli tutturucular metal • geçmeli tutturucular

Metal kaplama gereksinimlerinizi tartışmaya hazır mısınız?

İletişim sayfamızı ziyaret edin veya bize bir e-posta gönderin.