Çin Denim Metal Düğmeler Üretici

Özel Snaps On / Metal Renk 4 Parça Snap Düğmesi Bağlantı Elemanları Diker

Ürün ayrıntıları:
Menşe yeri: düğmeler çevrimiçi
Marka adı: DENIM METAL BRASS BUTTONS
Sertifika: ISO 9001
Model numarası: Boyama 5 CLAWS
Ödeme & teslimat koşulları:
Min sipariş miktarı: Toplu Düğme üreticileri ve tedarikçileri
Fiyat: Buttons for Sale: Cheap, Discount Buttons
Ambalaj bilgileri: Standart ihracat karton, 200 adet / torba, 400 adet / torba, 1000 adet / torba, ayrıca isteğiniz gib
Teslim süresi: 7 - 15 İŞ GÜNLERİ
Ödeme koşulları: T/T
Yetenek temini: Metal Denim Düğmesi Toptan Satış, Denim Düğmesi Tedarikçiler
Şimdi başvurun

Detay Bilgi

Düğme Tipi: Boyama Son Beş pençe Snap düğmesi Düğmeler Malzeme: Metal, renkli
Düğmeler Özelliği: Çevre dostu, nikel-ücretsiz Düğme boyutları: Özel Boyut

Ürün Açıklaması

Metal Düğmeler Tedarikçi Oem Kaplama Hizmeti, Koyu Antik Gümüş ve Pirinç Stoktaki Üretim Düğmeleri, Gün İçinde Teslim Edildi. Düğmeler Giyim Aksesuarlarına Çözümler

 

Ürün Özellikleri

 

Metal Prouduct Company Limited
Renk Alüminyum güverte, alt yüzey çeşitli renklerle kaplanabilir veya kumaş / deri ile kaplanabilir (düğme rengi müşteri tarafından sağlanan kumaş / deri örneğine tabi olacaktır)
teknik The buckle is made in the method of punch molding with iron/brass/aluminum as raw material. Toka, hammadde olarak demir / pirinç / alüminyum ile delme kalıplama yönteminde yapılır. The bottom surface can be plated, it can be customized to be plated with nickel, zinc, white brown, imitation gold, black brown. Alt yüzey kaplanabilir, nikel, çinko, beyaz kahverengi, imitasyon altın, siyah kahverengi ile kaplanacak şekilde özelleştirilebilir. Then to be covered by moulds with fabric/leather. Daha sonra kumaş / deri kalıplar ile kaplanacaktır.
Kalıp Kapalı, kesim için ilgili kalıplama sunulabilir.

1.Malzeme: çinko alaşımı

2. müşterilerin kendi tasarımları kabul edilir.

3. ürün kabul kaplama kaplama iş olarak, müşteriler üzerinde renk kaplama seçebilirsiniz.

 

 

 

Custom On Snaps | Özel Snapler | Metal Color 4 Parts Snap Button Fasteners made to order from china Metal Renk 4 Parça Snap Düğmesi Bağlantı Elemanları çin sipariş üzerine yapılır

How does ability make 4 close buckle more durable?The four buckles include the plastic button face, button shell, button bead and button foot. Yetenek 4 yakın tokayı nasıl daha dayanıklı hale getirir? Dört toka, plastik düğme yüzü, düğme kabuğu, düğme boncuğu ve düğme ayağını içerir. The button face of the product insets and fixes the first flute of the product in the button face of the product through injection molding. Ürünün düğme yüzü, ürünün düğme yüzündeki ilk yivini enjeksiyon kalıplama yoluyla yerleştirir ve sabitler. The button foot of the product insets and fixes the second straight flute of the product in the button foot of the product through injection molding.Compared with the existing metal snap button and plastic snap button, provide the snap button can be of utmost avoid rust, oxidation and corrosion phenomena, relative to the surface of existing plastic snap button clasp and straight pipe connections, the product through a molding will straight flute Mosaic fixed in the side buckle, straight flute with surface clasp connection more solid, so that the snap button is more durable and not easy to rust, oxidation and corrosion. Ürünün düğme ayağı, enjeksiyon kalıplama yoluyla ürünün ikinci düz flütünü ürünün düğme ayağına yerleştirir ve sabitler. Mevcut metal snap düğmesi ve plastik snap düğmesi ile karşılaştırıldığında, snap düğmesinin pastan kaçınılmasını sağlar, oksidasyon ve korozyon olayları, mevcut plastik snap düğme toka ve düz boru bağlantılarının yüzeyine göre, bir kalıplama yoluyla ürün düz flüt olacak Yan toka sabitlenmiş Mozaik, yüzey toka bağlantısı ile düz flüt daha sağlam, böylece snap düğmesi daha dayanıklı ve paslanması kolay değil, oksidasyon ve korozyon.
Makine kurulum aracı
El bira makinesinin özel kalıbı, yüksek verimli ve fabrikada seri üretime uygun dört düğmeli kurulum için bira makinesine monte edilir.
Manuel kurulum aracı
Manuel dört düğmeli aracı ve çekiç kullanarak, dört düğmeli kurulum, düşük verimlilik için, manuel tutkunların az sayıda kurulumu için uygun.
Dört toka yaygın olarak kullanılmaktadır, her türlü giyim, bavul, çanta, ayakkabı ve şapka, ambalaj kullanılabilir.

ÇİN'DEN SİPARİŞ YAPILAN TOPLU SNAP DÜĞMELERİ

4 parçalı çıtçıt • 4 parçalı çıtçıt • 4mm çıtçıt • 5 mm çıtçıt • antik pirinç çıtçıt • antik pirinç çıtçıt düğmeler • antika pirinç çıtçıtlı bağlantı elemanları • pirinç 9mm çıtçıtlı kapaklar • pirinç veya alaşım çıtçıtlı kapaklar • pirinç çıtçıt • pirinç çıtçıt düğmeler • pirinç geçmeli kapaklar • pirinç geçmeli bağlantı elemanları • deri için pirinç geçmeli bağlantı elemanları • pirinç geçmeli halkalar

Bizimle temasa geçin

Mesajınız Girin

Bunların İçinde Olabilirsiniz