Çin Denim Metal Düğmeler Üretici

Profesyonel DTM Tasarım Trençkot Düğmeleri 4 Delik Özelleştirilmiş Kazınmış Logo

Ürün ayrıntıları:
Menşe yeri: Düğmeler Tedarikçiler - Toptan Üreticiler, Tedarikçiler
Marka adı: DENIM CLOTHING BUTTON MANUFACTURERS
Sertifika: ISO 9001
Model numarası: KAMYON-KAPLARI TOPLU DÜĞME
Ödeme & teslimat koşulları:
Min sipariş miktarı: 1000pcs
Fiyat: Negotiable
Ambalaj bilgileri: Ihracat Kartonları, Ahşap Paletler
Teslim süresi: 7 - 20 İŞ GÜNLERİ
Ödeme koşulları: T/T, l/c, Western Union
Yetenek temini: 3000000 Adet / Adet her Hafta ihtiyaçlarınız olarak herhangi bir miktar
Şimdi başvurun

Detay Bilgi

Düğme Tipi: 4 DELİK DÜĞME Malzeme: plastik
renk: Sarı-Yeşil SİYAH ÖZEL YAPIM BOYUTU SEÇ: 14L 16L 18L 20L 22L 24L 28L 32L
Özel tasarım: ÖZELLEŞTİRİLMİŞ Gravür LOGO ALMA SÜRESİ: İŞLEME SÜRESİ + DENİZCİLİK SÜRESİ
Özel gereksinimler: Çevre koruma ve İğne Dedektörü Kurulum Aracı teslim: FOB SHANGHAI CPT DHAKA CIF Chittagong

Ürün Açıklaması

Koyu Kahverengi ve Siyah Toplu Klasik Trençkot Düğmeleri DTM Tasarım

genel bakış

 

Trençkot Toplu Düğmeler Makinesi

 

Pian-ni-tang, zarif terzilik ve hoşgörülü lüks arasındaki çelişkiyi araştırıyor: kruvaze trençkot, farklı renklerin dekoratif düğme tasarımı ve kemer gözleri gibi giysi aksesuarlarının dekoratif detayları. Doğal dünyadan ilham alıyor ve seksiyi yorumluyor insan vücudu ve çiçek ve bitkilerin zarif eğrisi büyüsü.

 

Düzgün çizgili ve doğal renklere sahip çizgili düğmeler çoğunlukla gündelik kullanım için kullanılır.

İngiliz uzun tarzı trençkot, kumaş gevrek, ayarlanabilir kollu, basit rüzgar reçine düğmeleri kişiliği vurgular.

Glitch Rock tüm öfke, ve uymamak için serin! Kat kat aşınma, şık kaya giyin!

 

Düğme malzemesi


Plastik düğmeler, metal düğmeler, ahşap düğmeler ve kumaş düğmeler var
Not:
(1) Düğme malzemesi
(2) şekil
(3) çap: 1L = 0.635mm
(4) yazı ya da değil?
(5) renk
(6) değirmen açmak ister? Açık taşlama varsa, taşlama maliyeti ne kadar?
(7) kalıp sağlamak için fabrikaya dikkat
(8) müşteri ihtiyaçlarına göre, denetim gereksinimlerinin gerekli olup olmadığına dikkat edin

 

Açıklama

 

 

Trençkot Düğmeleri

 

Trençkot, hem pratiklik hem de yüksek görünüm seviyesine sahip tek bir ürün olan yakışıklı ve zarif bir kombinasyondur.

Şık ve narin klasik çift sıra trençkot düğmeleri;

A trench is the epitome of a wardrobe classic. Bir hendek, bir gardırop klasiğinin özüdür. Its globally recognized trench coat have been synonymous with quality and enduring style for over many years. Dünyaca tanınan trençkotu, uzun yıllardır kalite ve kalıcı stil ile eş anlamlıdır. The best-selling clothing, As a slim silhouette features. En çok satan kıyafetler, İnce bir siluet olarak.

 

Detay Ekranı

Tür: Trençkot Düğmeleri

 

 

Profesyonel DTM Tasarım Trençkot Düğmeleri 4 Delik Özelleştirilmiş Kazınmış Logo

 

Uygulama

 

Kaban ve ceket elbise düğmeleri bluz

Üstler ve tişörtler triko etekler pantolon eğlence

 

Daha fazlasını keşfet

YÜKSEK SOKAK MODA & GİYİM

 

Gelenekselinden yeni inovasyon tasarım ürünlerine kadar, yıl boyunca kaliteli Trençkot Düğmesi ürünlerini düşünerek konseptler yaratıyoruz.

 

The classic khaki trench coat with a history of more than one hundred years has a unique British style with both practical and fashionable features. Yüz yıldan fazla bir geçmişe sahip klasik haki trençkot, hem pratik hem de şık özelliklere sahip benzersiz bir İngiliz stiline sahiptir. Depending on the way of interpretation, the belt of the trench coat will be buckled at the back, tied at the front or buckled directly, presenting a variety of features such as openness and intellectuality, highlighting the unique characteristics of the trench coat. Yorumlama yoluna bağlı olarak, trençkotun kemeri arkada bükülecek, öne bağlanacak veya doğrudan bükülecek, açıklık ve entelektüel gibi çeşitli özellikler sunarak trençkotun benzersiz özelliklerini vurgulayacaktır.

Reçine düğmeleri nasıl yapılır?

 

Reçine düğmesi (doymamış polyester) üretim süreci iki kategoriye ayrılabilir: yaprak (yaprak düğmesi) ve çubuk (çubuk düğmesi).
(1) hammadde
Doymamış polyester petrolden yapılmış şeffaf bir viskoz sıvıdır.
Ve reçinede teşvik edici ajan ve sertleştirici ajan farklı renk macunu veya tuz, talaş, saman, farklı konsantrasyon ve farklı sıcaklıkta, farklı dönme hızlarında farklı miktarda hammadde gibi balmumu gibi diğer malzemelere katılabilir ve özel aksesuarlar, sürekli değişen desen üretecek, ama aynı zamanda birkaç gerçek taklit inci istiridye, boynuz, meyve, ahşap, taş, mermer ve diğer önemli malzeme imitasyon doğal rejenerasyon bakabilirsiniz yaptı
(2) boş seçim gereksinimlerine göre
1: plate: pour the fully mixed resin into the rotating centrifugal bucket, commonly known as the flake bucket or large diameter, and pour on multiple layers as required. 1: plaka: tamamen karışık reçineyi, genellikle pul kovası veya büyük çap olarak bilinen dönen santrifüj kovaya dökün ve gerektiği gibi birden fazla katman üzerine dökün. After the resin in the bucket is soft and colloidal due to chemical reaction for about 30 minutes, it can be cut into sheets and then put on the embryo blanking machine to flush out the button embryo.A plate about 14L out of the knob embryo 126 gong. Kovadaki reçine, yaklaşık 30 dakika boyunca kimyasal reaksiyon nedeniyle yumuşak ve kolloidal olduktan sonra, tabakalar halinde kesilebilir ve daha sonra düğme embriyosunu temizlemek için embriyo körleme makinesine konabilir. gong.
2: bar material: the completely mixed rubber slurry flows into the waxed aluminum tube through a special oscillator, and when the slurry becomes a soft gel, pull out the rubber rod in the aluminum tube and slice it right away. 2: çubuk malzemesi: tamamen karıştırılmış kauçuk bulamaç özel bir osilatör aracılığıyla mumlu alüminyum tüpe akar ve bulamaç yumuşak bir jel haline geldiğinde, alüminyum tüp içindeki kauçuk çubuğu çıkarın ve hemen dilimleyin. The slicing knife can cut 1300 18L button blanks every minute.Each stick can be cut into 24L buttonholes about 2 gongs. Dilimleme bıçağı her dakikada 1300 18L düğme boşluğunu kesebilir. Her çubuk yaklaşık 2 gong 24L ilik halinde kesilebilir.
(3) embriyo sertleştirme
Tüm plakalar veya çubuklar yumuşaktır ve kimyasal reaksiyonu hızlandırmak için 10 saat boyunca 80 derecede ısıtılmalıdır.
(4) otomatik araç işleme
Otomatik düğme makinesi, bir araba yüzeyi olabilir, araba alt ve sondaj, hatta yazı, gravür tamamlamak için bir zaman olabilir. Yan ve alt düğmesi ile sıradan dört delik, dakikada 100 parça, plaka ve bar olabilir aynısı.
(5) parlatma (parlatma)
Since the surface and bottom of the car left a knife mark, so the need to put in the water mill bucket grinding slippery.The slow rotating water mill barrel is mainly filled with water and matte powder. Arabanın yüzeyi ve tabanı bir bıçak işareti bıraktığından, su değirmeni kova taşlama kayganlığı koymak gerekir.Yavaş dönen su değirmeni varil esas olarak su ve mat toz ile doldurulur. This process takes 10 hours.After the water grinding the button is dumb fog effect, if you want the bright effect must be played bright, play bright barrel mainly put bamboo core and wax, this process needs 20 hours;Or water polishing machine filled with small stones and stone powder, a process to achieve the above effect, the process needs 15 hours. Bu işlem 10 saat sürer. Düğmenin su öğütülmesinden sonra, parlak etkinin parlak oynamasını istiyorsanız, parlak varil esas olarak bambu çekirdeği ve balmumu koyun, bu işlem 20 saat gerekir; Veya su parlatma makinesi küçük taşlar ve taş tozu, yukarıdaki etkiyi elde etmek için bir süreç, işlem 15 saat gerekiyor.
Ortak reçine düğmesi öyle yapılır, hayal güçleriyle daha güzel bir düğme üretebilir.
Ayrıca reçineyi takip eden zanaat değişikliğine göre hammadde olarak alınız, reçine öküz boynuzunu tokalaştırabilir, reçine gün kelime tokası, reçine işareti vb.

 


Düğme Standart Boyut

 

Düğmelerin boyutu nasıl ölçülür?

 

Düğme Çapı Düğme boyutu için en büyük dış çapı ölçün

 

 

Düğme boyutu grafik boyutu tablosu "l", düğmeleri ölçmek için geleneksel ölçü birimi olan Ligne anlamına gelir:

 

VIIPLUS DÜĞMELERİ BOYUTLARINI SEÇİN

 

Renklere Göre BUTONLAR

Ligne

aa

inç

Kırmızı

10L

7mm

1/4"

Kırmızı portakal

12L

8mm

5/16"

Portakal

14L

9mm

3/8"

Turuncu sarı

16L

10mm

3/8"

Sarı

18L

11mm

16/07"

Sarı yeşil

20L

12mm

1/2"

Yeşil

22L

14mm

16/09"

Yeşil Mavi

24L

15mm

5/8"

Mavi

26L

16mm

5/8"

Mavi menekşe

28L

18mm

11/16"

Menekşe

30L

19mm

3/4"

Mor-Kırmızı

32L

20mm

13/16"

Kahverengi

34L

21mm

7/8"

Karışık

36L

23mm

15/16"

Yapay elmas

38L

24mm

15/16"

Beyaz

40L

25mm

1"

Siyah

48 litreye

30mm

1 3/16 "

Altın

50L

32mm

1 1/4 "

Gümüş

54L

34mm

1 3/8 "

Bakır

60L

38mm

1 1/2 "

Antik Pirinç

80L

51mm

2"

 

 

Sonbahar ve kış yeni moda giyim düğmeleri toptan sms düğmesi örnekleri toptan

 

Düğmeler Nasıl Sipariş Edilir

 

step 1:send email and advise which item(s) you are interesting.select the size, color or quantity if necessary. Adım 1: e-posta gönderin ve hangi öğeleri ilginç olduğunuzu bildirin. gerekirse boyutu, rengi veya miktarı seçin. for some items, we may recommend a size for you. bazı öğeler için, sizin için bir boyut önerebiliriz. just click check my size; sadece boyutunu kontrol et;

step 2:quote you the price and moq, for stock sizes and style. Adım 2: stok boyutları ve tarzı için size fiyat ve adedi teklif edin. check out when item selection is completed. öğe seçimi tamamlandığında kontrol edin. make some modifications if necessary;we send the free samples for you approval. gerekirse bazı değişiklikler yapın; onay için ücretsiz örnekleri göndeririz.

3. adım: gönderim ve fatura bilgilerini tamamlayın.

 

Biz Proforma Fatura Gönderme, Nakliye Fabrika Adresi Doldurun;

 

Bir ödeme şekli seçin;

Bir Nakliye Seçeneği Seçin;

Toplu Fiyatlar * ve İndirim * Uygulayın;

“Sipariş Ver” Üretimini Tamamla

 

4. adım: nakliye

 

Düğme Deneme Siparişinizi Bugün Yerleştirin ve 7-15 İş Günü İçinde Alın


Tavsiye Edilenlerin Seçimi

 

Tüm mont ve ceket düğmeleri trençkot düğmeleri düğmeleri mont düğmeleri ceketler düğmeleri takım elbise düğmeleri blazer düğmeler

 

Resmi gömlek düğmesi casual gömlek düğmeleri triko düğmeleri tişörtü düğmeleri

 

Polos & t-shirt düğmesi pantolon ve şort düğmesi kot düğmeleri mayo düğmeleri iç çamaşırı düğmeleri

 

Nakliye Bilgisi

 

Servisimiz:

Kendi hesabımızla (DHL, UPS, FedEx, TNT) veya müşterilerin hesabıyla hava yoluyla hızlı teslimat, zamandan tasarruf edin.

1) kapıya ekspres ile (DHL / FEDEX / UPS / TNT)

 

2) hava yoluyla havaalanına

 

3) deniz yoluyla limana

ÜRÜN AMBALAJLARI

STANDART İHRACAT AMBALAJ. KARTON / PALET / AHŞAP KASA

 

 

AYRICA MÜŞTERİLER

SICAK ÜRÜNLER

 

Ceket Düğmeleri

Güçlü trend nefesi, şık ve kendine güvenen bir görünüme sahip gri yün ceket, benzersiz bir sokak modası yarattı, yakışıklı bir rüzgarlık ceketini özgürce giydi, şık zarif bir nefes gönderdi.

 

 

YARDIM DESTEĞİ

ÜCRETSİZ DÜĞME ÖRNEKLERİ

 

BİZE ULAŞIN

 

Profesyonel DTM Tasarım Trençkot Düğmeleri 4 Delik Özelleştirilmiş Kazınmış Logo

 

 

Düğme Ürün Etiketi

 

Tüm Kabanlar & Ceketler Düğmeler Trençkotlar Düğmeler Palto Düğmeler Ceketler Düğmeler Takım Elbise Düğmeler Blazers Düğmeler

Resmi Gömlek Düğmesi Casual Gömlek Düğmeler Triko Düğmeler Sweatshirt Düğmeler

Pololar ve Tişörtler Düğme Pantolonları ve Şortları Düğme Kot Düğmeleri Mayo Düğmeleri İç Düğmeleri

 

Bizi takip edin

 

Denim Jeans Jacket White Sliver Metal Buttons Design Washable Fastness

www.denim-buttons.com

 

 

Bizimle temasa geçin

Mesajınız Girin

Bunların İçinde Olabilirsiniz