Çin Denim Metal Düğmeler Üretici

Kare / Yuvarlak Dekoratif Pirinç Perçinler Kot Pantolon & Kargo Pantolon Kabartmalı Logolar Için Küçük Boy

Ürün ayrıntıları:
Menşe yeri: ÇİN'DE YAPILAN PİRİNÇ Perçin ÜRETİCİSİ
Marka adı: DENIM BRASS RIVETS
Sertifika: ISO 9001
Model numarası: Toplu Sipariş Perçin • Giyim Perçinleri • Dekoratif Perçinler • Giysi Perçin Üreticileri • Pirinç Al
Ödeme & teslimat koşulları:
Min sipariş miktarı: 30000 adet
Fiyat: Negotiable
Ambalaj bilgileri: İHRACAT KARTONLARI
Teslim süresi: 3 - 7 İŞ GÜNLERİ
Ödeme koşulları: T/T, l/c, Western Union
Yetenek temini: Pirinç Alaşımlı Perçin • Konfeksiyon Perçin Üreticileri Toplu Sipariş Çin
Şimdi başvurun

Detay Bilgi

Düğme Tipi: PERÇİN Malzeme: pirinç
renk: Altın, Nikel, Tunç, Pirinç, Gümüş Veya Özel BOYUT & FIT: 8 mm ~ 15 mm
tasarlamak: Logo Perçinli Dekoratif Metal Oyma özellik: MODA KÜÇÜK İKİ PARÇA
Uygulama: Kot pantolon, Kargo pantolon, giyim EKSPRES KARGO: 4-7 İŞ GÜNÜ

Ürün Açıklaması

TITLE: Çin'den Kot Perçin Çiviler Üreticileri, Kot DENIM Düğmeleri için Toptan Metal Düğmeler

 

Bulk Denim rivets supplier in China, wholesale metal buttons for jeans from China. Toplu Denim Çin'de perçin tedarikçisi, Çin'den kot pantolon için toptan metal düğmeler. Rivets are made from Perçinler yüksek kaliteli pirinç, ucuz fiyatlar.Bulk rivet buttons trims meet Oeko-Tex Standard 100. China revit and buttons supplier manufacturer for many years.We are producing and supplying high quality rivets. Toplu perçin düğmeleri düzeltir Oeko-Tex Standart 100 karşılamak. Uzun yıllar Çin revit ve düğmeler tedarikçisi üreticisi. Biz üreten ve yüksek kaliteli perçinler temin. The range of rivets offered is very popular on the market as accessories for garment decoration. Sunulan perçin çeşitleri, giysi dekorasyonu için aksesuarlar olarak piyasada çok popüler. These rivets are made of excellent materials obtained from the main suppliers of the market. Bu perçinler, pazarın ana tedarikçilerinden elde edilen mükemmel malzemelerden yapılmıştır. These rivets are available in a wide range of metal sizes and colors. Bu perçinler çok çeşitli metal boyut ve renklerde mevcuttur. The color of these rivets is faded and very elegant. Bu perçinlerin rengi soluk ve çok zariftir. Our customers can only these rivets cast by us at a reasonable price range. Müşterilerimiz sadece bizim tarafımızdan makul bir fiyat aralığında dökülen perçinler yapabilir.

 

Kabartmalı Logolar ile Moda ve Giyim Perçinleri Şekil Ve Tip

 

genel bakış

 

Brass jeans rivet has two parts including cap and nail. Pirinç kot perçin kapağı ve çivi dahil olmak üzere iki bölümden oluşur. The cap is made of Kapak yüksek kaliteli pirinç and the nail is made of brass or aluminum. ve çivi pirinç veya alüminyumdan yapılmıştır. They can be customized according to customer's requirement and pass the test of tension, environmental protection, salt spray, water washing, high temperature resistance and acid resistance. Müşterinin ihtiyacına göre özelleştirilebilir ve gerilim, çevre koruma, tuz spreyi, su yıkama, yüksek sıcaklık direnci ve asit direnci testini geçebilirler.

 

Denim Jeans Perçin, Fark Yaratan Boyut!

denim rivets are available in our production with embossed logos and different colors. denim perçinler kabartmalı logolar ve farklı renklerle üretimimizde mevcuttur. The customizations are endless in terms of materials: from brass to copper rivet to alloy rivets, from the plastic to special metallic leagues. Özelleştirmeler malzemeler açısından sonsuzdur: pirinçten bakır perçinlere, alaşım perçinlere, plastikten özel metalik liglere kadar.
Özel denim perçin üreticisi olarak stil danışmanlarımız geri durmaz: moda her gün, özellikle küçük boyutlu perçinlerde değişir!

MIX Ağır sanayi metal kare perçin, rock and roll nefesi aşılayın, rock and roll serin kız imajını yapın.

Farklı Perçin ve Malzeme Türleri

 • Yuvarlak Perçin Çeşitleri
 • içbükey Perçinler Türleri
 • ve Vintage Perçin Çeşitleri

Denim Jeans ceket ve metalik perçin, evlilik, yumuşaklık ile farklı karışım, farklı stil uzun kontrast karışımları modern yeni bir fikir inşa eder, günlük, eğlence, giyinmek için top oluşturur.

 

Tazeleyici Yeni Bir Deneyim • Giysiler ve Metal Perçinlerde Aksesuarlar

 • Perçin şekli dayanıklı yapılmalıdır
 • Küçültülmüş, Hafifleştirilmiş Küçük Metal Perçinler.
 • Perçinlerde Pirinç Yüksek Malzeme kullanılmaktadır.
 • Kuru temizleme tamam

Modern kostüm tasarımında estetik ifadenin çeşitlendirilmesiyle perçin elemanı, bir tür tasarım öğesi olarak, insanların görsel konvansiyonunu kıran ve insanlara taze ve taze getiren kostüm yapısı ve dekorasyonunun ustaca uygulanmasında giderek daha yaygın hale gelir.
 

High-Street Moda ve Giyim Perçinleri

 

Perçinler her zaman sokak stilini getirir.

 

Erken yaz serisi, perçin elemanını sokak rüzgarıyla çok kullandı, geniş omuz kemeri, bir araya gelmek için cesur zemin rengi ekliyor, bir kişiye çok güçlü bir hareket hissi veriyor, antik yollara geri dönen rüzgarın rengi bir kişiye çok atmosferik ve modaya uygun bir his veriyor, benziyor hareketli bir genç kadın aynı büyüleyici görünüm, arkada kesinlikle farklı cazibe getirebilir.

 

Daha fazlasını keşfet

 

Giysiler Özellikleri Özellikleri

 

Metal yuvarlak Şerit, Bohem rock'n roll tarzı ile kaplanmış kot ceket detaylarını perçinler.

 

Kare / Yuvarlak Dekoratif Pirinç Perçinler Kot Pantolon & Kargo Pantolon Kabartmalı Logolar Için Küçük Boy

 

VIIPLUS, always standing in the forefront of fashion, provides the most popular rivet button products for the factory in the next season. her zaman modanın ön saflarında yer alır, gelecek sezon için fabrika için en popüler perçin düğmesi ürünleri sunar. The use of rivet elements in handbags, including PUZZLE, GATE and HAMMOCK, all have rivet elements.The occurrence of rivet, it is to restore ancient ways feeling and fashionable fashionable feeling perfect confluence. PUZZLE, GATE ve HAMMOCK dahil olmak üzere çantalarda perçin elemanlarının kullanımı, perçin elemanlarının hepsine sahiptir. Perçin oluşumu, antik yolların duygu ve modaya uygun duygu mükemmel birleşme sağlamaktır.

 

A rivet is a permanent mechanical fastener. Perçin, kalıcı bir mekanik bağlantı elemanıdır. It consists of a smooth cylindrical shaft with a head on one end. Bir ucu kafa bulunan düz silindirik bir şafttan oluşur. The end opposite to the head is called the tail. Kafanın karşısındaki uca kuyruk denir.

 

Perçin VIIPLUS çeşitli kapak yumru çivileri, kapak yumru çivileri bir çok çeşit sağlar, şemsiye çivileri, ayak çivileri, punk sivri uçları, kovboy yumru çivileri, deri çanta yumru çivileri, bagaj yumru çivileri, ayakkabı çivileri, ceket yumru çivileri, malzeme bakır kemer veya bakır yüzey alaşımlı alt için, özellikler şunlardır: 6mm-20mm alt çapı; Yükseklik 5mm-20mm ve diğer özellikler, ürün özellikleri farklıdır, konik çökmüş çiviler, yuvarlak masa çökmüş çiviler, piramit çökmüş çiviler, yuvarlak çöktü çivi, kare çöktü çivi, renk tamamlandı, numune veya çizimlere göre özelleştirilebilir bakır, demir, alüminyum, paslanmaz çelik ve renk ürünlerinin diğer farklı özellikleri, satın almak hoş geldiniz.

 

Reivet Çeşitleri

 

Bir dizi perçin vardır: katı perçinler, kör perçinler, çok kavrama perçinleri, oluklu perçinler, Soyma Tipi Kör Perçinler, plastik perçinler, tahrik perçinleri, boru şeklindeki perçinler, vb.

 

Perçin Boyutunun Seçilmesi

 

Perçin Modeli

Üst Çap

Küçük Revit boyutu

7 mm (12L ~ 9/32 "); 8mm (13L ~ 5/16")

Standart ölçü

9mm (14L ~ 23/64") ; 9.5mm (15L ~ 3/8") ; 9mm (14L ~ 23/64 "); 9.5mm (15L ~ 3/8"); 10.5mm (17L ~ 13/32") 10,5 mm (17L ~ 13/32 ")

Büyük Revit Boyutu

11mm / 11.5mm (18L ~ 29/64") ; 12mm (20L ~ 15/32") ; 11mm / 11.5mm (18L ~ 29/64 "); 12mm (20L ~ 15/32"); 13mm (21L ~ 17/32") ; 14mm (22L ~ 9/16") 13 mm (21L ~ 17/32 "); 14mm (22L ~ 9/16")

 

Detay Ekranı

 

The bead rivet Pocket anti - bead stud is used as strength reinforcement around the pocket and side seam. Boncuk perçin Cep boncuk önleyici saplama, cep ve yan dikiş çevresinde güçlendirme olarak kullanılır. Anti - bead surface is a little anti - bottom pressure, usually also known as anti - position pacifier nail. Anti-boncuk yüzeyi, genellikle anti-pozisyon emzik çivisi olarak da bilinen küçük bir anti-dip basıncıdır. The "nail" is the decorative part on the outside, while the "button" is placed on the inside of the cloth for fixing. "Çivi" dış kısımdaki dekoratif parçadır, "düğme" ise sabitlemek için kumaşın iç kısmına yerleştirilir. All AB fastening combinations are designed to maximize the combination of strength and high quality appearance. Tüm AB sabitleme kombinasyonları, mukavemet ve yüksek kaliteli görünüm kombinasyonunu en üst düzeye çıkarmak için tasarlanmıştır. Can be applied to personalized logo design, using a variety of metals (such as alloy surface, copper surface, stainless steel surface, aluminum spike, copper spike) and combined with matching surface treatment to improve their appearance and performance. Kişiselleştirilmiş logo tasarımına, çeşitli metaller (alaşım yüzeyi, bakır yüzey, paslanmaz çelik yüzey, alüminyum sivri uç, bakır sivri uç) kullanılarak uygulanabilir ve görünüm ve performanslarını iyileştirmek için eşleşen yüzey işlemi ile birleştirilebilir.

 

Dışbükey Boncuk Perçin


VIIPLUS çeşitli dışbükey hit çiviler, dışbükey boncuk çivi çok daha phyletic vurur, çünkü adlandırılmış boncuklar, kot çivileri çivilenebilir, çiviler, punk hit çiviler, tırnak denim ceket, sırt çantası, yaka iğnesi vb. , malzeme bakırın nitel malzemesidir, tüm AB çiviler kombinasyonu maksimum mukavemet ve yüksek kalitede bir görünümdür.Çeşitli metaller (alaşım yüzey, bakır yüzey, paslanmaz çelik yüzey gibi) kullanarak kişiselleştirilmiş logo tasarımına uygulanabilir , alüminyum başak, bakır başak) ve görünüm ve performanslarını iyileştirmek için eşleşen yüzey işlemi ile birleştirilmiştir.

 

Müşteriler ayrıca şunları da inceledi:

 

Toplu Düğmeler

 • Giysiler için düğmeler
 • Metal düğmeler
 • Metal pres düğmeleri
 • Basın saplama kapatma
 • Kot pantolon için metalik düğmeler
 • Pantolon kancası ve barı kapatma

YARDIM DESTEĞİ

ÜCRETSİZ DÜĞME ÖRNEKLERİ

BİZE ULAŞIN

BİZİ TAKİP EDİN

 

 

 

Denim Jeans Jacket White Sliver Metal Buttons Design Washable Fastness

www.denim-buttons.com

 

Memnun Müşterilerimize Katılmanız İçin Siz Olacak mısınız?
 

Bizimle temasa geçin

Mesajınız Girin

Bunların İçinde Olabilirsiniz