Çin Denim Metal Düğmeler Üretici

Küçük Altın Düz Dekoratif Pirinç Jeans Perçinler İçin Sokak Modası ve Kıyafet Örnekleri

Ürün ayrıntıları:
Menşe yeri: ÇİN'DE YAPILAN PİRİNÇ Perçin ÜRETİCİSİ
Marka adı: DENIM BRASS RIVETS
Sertifika: ISO 9001
Model numarası: Kıyafet Perçinleri • Kıyafet Perçinleri • Dekoratif Perçinler • Konfeksiyon Perçin Üreticileri • Pir
Ödeme & teslimat koşulları:
Min sipariş miktarı: 30000 adet
Fiyat: Negotiable
Ambalaj bilgileri: İHRACAT KARTONLARI
Teslim süresi: 3 - 7 İŞ GÜNLERİ
Ödeme koşulları: T/T, l/c, Western Union
Yetenek temini: Pirinç Alaşımlı Perçin • Konfeksiyon Perçin Üreticileri Toplu Sipariş Çin
Şimdi başvurun

Detay Bilgi

Düğme Tipi: PERÇİN Malzeme: pirinç
renk: Altın, Nikel, Tunç, Pirinç, Gümüş Veya Özel BOYUT & FIT: 8 mm ~ 15 mm
tasarlamak: Logo Perçinli Dekoratif Metal Oyma özellik: MODA KÜÇÜK İKİ PARÇA
Uygulama: Kot pantolon, Kargo pantolon, giyim EKSPRES KARGO: 4-7 İŞ GÜNÜ

Ürün Açıklaması

TITLE: JEANS PERÇİN, MODA & GİYİM PERÇİNLERİ ÖZEL DENİM LOGO PERÇİN ÜRETİCİ

 

Kot Perçinler -ÇIN'DEN MADE-TO-SİPARİŞ

Rivets are designed in various shapes and sizes and as per the client requirement. Perçinler çeşitli şekil ve boyutlarda ve müşteri ihtiyacına göre tasarlanmıştır. Rivets are used to reinforce the points such as on the pocket corners or the base of the jeans. Perçinler, cep köşeleri veya kotun tabanı gibi noktaları güçlendirmek için kullanılır. We have a range of high and superior quality rivets that are made from the best metal. En iyi metalden yapılmış bir dizi yüksek ve üstün kaliteli perçinimiz var. Different kinds of rivets such as flat rivet, solid rivets and many more are available with us. Düz perçin, katı perçin ve çok daha fazlası gibi farklı perçin çeşitleri de mevcuttur.

 

genel bakış

 

Kumaş ve giysiler için özelleştirilmiş Metal Toplu Perçinler

 

Kişiselleştirilmiş ve Kalite

 

 

Ticari marka logosu ve / veya tasarımı ile birkaç model (kapak üzerinde) basılabilir, bu tür ürünler standart kalıplama üretimi veya serigrafi veya lazer kesim gibi özel işlemlerle elde edilebilir.

Dökme Kuşgözü, perçin, saplama, kanca ve daha fazlası

Not: Metal dedektör makinesinden geçmesi gereken diğer süslemeli metal perçinler ve testler.

dtm metal perçin toplu renk örnekleri

özel denim toplu perçinler üreticisi

ÇİN'DE tüm pazarlar için TOPLU PİRİNÇ PERÇİN imalatında uzmanlaştık.

 

Malzemeler ve Farklı Perçin Çeşitleri

 

 • Düz Perçin

 • Yuvarlak Perçin

 • içbükey perçin

 • veya vintage perçin

 •  

Rivet elements only for punk? Perçin elemanları sadece punk için mi? The right woman to say goodbye. Güle güle demek için doğru kadın.

 • Pirinç Yüksek Malzeme Perçinlerde kullanılır
 • Küçültülmüş, Hafifleştirilmiş Küçük Metal Perçinler
 • Şık Perçinler dayanıklı hale getirilmelidir
 • Kuru temizleme tamam

 

High-Street Moda ve Giyim Perçinleri

 

Perçinler her zaman sokak stilini getirir.

 

Erken yaz serisi, perçin elemanını sokak rüzgarıyla çok kullandı, geniş omuz kemeri bir araya gelmek için cesur zemin rengi ekliyor, bir kişiye çok güçlü bir hareket hissi veriyor, antik yollara geri dönen rüzgarın rengi bir kişiye çok atmosferik ve modaya uygun bir his veriyor, benziyor hareketli bir genç kadın aynı büyüleyici görünüm, arkada kesinlikle farklı cazibe getirebilir.

 

ayrıntılar

 

Metal hakkında daha fazla bilgi edininpirinç perçinler.

 

Küçük Altın Düz Dekoratif Pirinç Jeans Perçinler İçin Sokak Modası ve Kıyafet Örnekleri

 • İŞLENMEMİŞ İÇERİKLER
 • Pirinç
 • RENKLER
 • Moda renkleri
 • Perde kuşgözü için elektrokaplama
 • Elektrokaplama işlemleri
 • Özel tedaviler
 • Tablolar
 • PERÇİN
 • Özelleştirilmiş
 • MARKET
 • ayakkabı ve deri endüstrisi
 • Moda ve Giyim Endüstrisi

 

Daha fazlasını keşfet

 

 

VIIPLUS, always standing in the forefront of fashion, provides the most popular rivet button products for the factory in the next season. Her zaman modanın ön saflarında yer alan VIIPLUS, önümüzdeki sezon için fabrika için en popüler perçin düğmesi ürünlerini sunuyor. The use of rivet elements in handbags, including PUZZLE, GATE and HAMMOCK, all have rivet elements.The occurrence of rivet, it is to restore ancient ways feeling and fashionable fashionable feeling perfect confluence. PUZZLE, GATE ve HAMMOCK dahil olmak üzere çantalarda perçin elemanlarının kullanımı, perçin elemanlarının hepsine sahiptir. Perçin oluşumu, antik yolların duygu ve modaya uygun duygu mükemmel birleşme sağlamaktır.

 

A rivet is a permanent mechanical fastener. Perçin, kalıcı bir mekanik bağlantı elemanıdır. It consists of a smooth cylindrical shaft with a head on one end. Bir ucu kafa bulunan düz silindirik bir şafttan oluşur. The end opposite to the head is called the tail. Kafanın karşısındaki uca kuyruk denir.

 

 

Perçin VIIPLUS çeşitli kapak yumru çivileri, kapak yumru çivileri bir çok çeşit sağlar, şemsiye çivileri, ayak çivileri, punk sivri uçları, kovboy yumru çivileri, deri çanta yumru çivileri, bagaj yumru çivileri, ayakkabı çivileri, ceket yumru çivileri, malzeme bakır kemer veya bakır yüzey alaşımlı alt için, özellikler şunlardır: 6mm-20mm alt çapı; Yükseklik 5mm-20mm ve diğer özellikler, ürün özellikleri farklıdır, konik çökmüş çiviler, yuvarlak masa çökmüş çiviler, piramit çökmüş çiviler, yuvarlak çöktü çivi, kare çöktü çivi, renk komple, numune veya çizimlere göre özelleştirilebilir bakır, demir, alüminyum, paslanmaz çelik ve diğer farklı renk ürünleri özellikleri, satın almak hoş geldiniz.

 

Reivet Çeşitleri

 

 

Bir dizi perçin vardır: katı perçinler, kör perçinler, çok kavrama perçinleri, oluklu perçinler, Soyma Tipi Kör Perçinler, plastik perçinler, tahrik perçinleri, boru şeklindeki perçinler, vb.

 

Perçin Boyutunun Seçilmesi

 

Perçin Modeli Üst Çap
Küçük Revit boyutu 7 mm (12L ~ 9/32 "); 8mm (13L ~ 5/16")
Standart ölçü 9mm (14L ~ 23/64") ; 9.5mm (15L ~ 3/8") ; 9mm (14L ~ 23/64 "); 9.5mm (15L ~ 3/8"); 10.5mm (17L ~ 13/32") 10,5 mm (17L ~ 13/32 ")
Büyük Revit Boyutu 11mm / 11.5mm (18L ~ 29/64") ; 12mm (20L ~ 15/32") ; 11mm / 11.5mm (18L ~ 29/64 "); 12mm (20L ~ 15/32"); 13mm (21L ~ 17/32") ; 14mm (22L ~ 9/16") 13 mm (21L ~ 17/32 "); 14mm (22L ~ 9/16")

 

 

 

Detay Ekranı

 

The bead rivet Pocket anti - bead stud is used as strength reinforcement around the pocket and side seam. Boncuk perçin Cep boncuk önleyici saplama, cep ve yan dikiş çevresinde güçlendirme olarak kullanılır. Anti - bead surface is a little anti - bottom pressure, usually also known as anti - position pacifier nail. Anti-boncuk yüzeyi, genellikle anti-pozisyon emzik çivisi olarak da bilinen küçük bir anti-dip basıncıdır. The "nail" is the decorative part on the outside, while the "button" is placed on the inside of the cloth for fixing. "Çivi" dış kısımdaki dekoratif parçadır, "düğme" ise sabitlemek için kumaşın iç kısmına yerleştirilir. All AB fastening combinations are designed to maximize the combination of strength and high quality appearance. Tüm AB sabitleme kombinasyonları, mukavemet ve yüksek kaliteli görünüm kombinasyonunu en üst düzeye çıkarmak için tasarlanmıştır. Can be applied to personalized logo design, using a variety of metals (such as alloy surface, copper surface, stainless steel surface, aluminum spike, copper spike) and combined with matching surface treatment to improve their appearance and performance. Kişiselleştirilmiş logo tasarımına, çeşitli metaller (alaşım yüzeyi, bakır yüzey, paslanmaz çelik yüzey, alüminyum sivri uç, bakır sivri uç) kullanılarak uygulanabilir ve görünüm ve performanslarını iyileştirmek için eşleşen yüzey işlemi ile birleştirilebilir.

 

Dışbükey Boncuk Perçin


VIIPLUS çeşitli dışbükey hit çiviler, dışbükey boncuk çivi çok daha phyletic vurur, çünkü adlandırılmış boncuklar, kot çivileri çivilenebilir, çiviler, punk hit çiviler, tırnak denim ceket, sırt çantası, yaka iğnesi vb. , malzeme bakırın nitel malzemesidir, tüm AB çiviler kombinasyonu maksimum mukavemet ve yüksek kalitede bir görünümdür.Çeşitli metaller (alaşım yüzey, bakır yüzey, paslanmaz çelik yüzey gibi) kullanarak kişiselleştirilmiş logo tasarımına uygulanabilir , alüminyum başak, bakır başak) ve görünüm ve performanslarını iyileştirmek için eşleşen yüzey işlemi ile birleştirilmiştir.

 

 

 

ÜCRETSİZ METAL PERÇİN ÖRNEKLERİ

BİZE ULAŞIN

BİZİ TAKİP EDİN

 

 

 

Denim Jeans Jacket White Sliver Metal Buttons Design Washable Fastness

www.denim-buttons.com

 

Memnun Müşterilerimize Katılacak mısınız?
 

Bizimle temasa geçin

Mesajınız Girin

Bunların İçinde Olabilirsiniz