Çin Denim Metal Düğmeler Üretici

Klasik Anti-Pirinç Denim Metal Düğmeler, Denim Jeans Pantolon Düğmesi

Ürün ayrıntıları:
Menşe yeri: düğmeler çevrimiçi
Marka adı: DENIM METAL BRASS BUTTONS
Sertifika: Environmental Standard:OEKO-TEX
Model numarası: Toplu Kot Bağlantı Elemanları Düğmeleri • Kot Düğmeleri Çevrimiçi • Kot Düğmesi Üreticileri • Kot Dü
Ödeme & teslimat koşulları:
Min sipariş miktarı: Toplu Düğme üreticileri ve tedarikçileri
Fiyat: Buttons for Sale: Cheap, Discount Buttons
Ambalaj bilgileri: İHRACAT KARTONLARI
Teslim süresi: 6 - 15 İŞ GÜNLERİ
Ödeme koşulları: T/T, l/c, Western Union
Yetenek temini: Metal Denim Düğmesi Toptan Satış, Denim Düğmesi Tedarikçiler
Şimdi başvurun

Detay Bilgi

Düğme Tipi: KOT DÜĞMESİ SHANK DÜĞMESİ Malzeme: Metal
renk: Gümüş, Siyah antik gümüş BOYUTU SEÇ: 14L 16L 18L 20L 22L 24L 28L 32L
tasarlamak: ÖZELLEŞTIRILMIŞ ENGRAVED LOGO, OEM siparişleri bekliyoruz ALMA SÜRESİ: İŞLEME SÜRESİ + DENİZCİLİK SÜRESİ
Numuneler: Mevcut EKSPRES KARGO: 4-6 İŞ GÜNÜ

Ürün Açıklaması

Denim Metal Düğmeler

Metal düğmelerle ilgili toplu sipariş düğmeleri ürünleri satın alın ve müşterilerin www.denim-buttons.com adresinde metal düğmeler hakkında neler satın aldıklarını görün ✓ uygun satın alma işlemlerinde hızlı teslimat mümkündür.

Bulk Metal Buttons. Toplu Metal Düğmeler. www.denim-buttons.com, All Categories, Buttons Trims, Decorative Buttons, Sanp Buttons, plastic, metal snaps,Bulk order Trims ... www.denim-buttons.com, Tüm Kategoriler, Düğme Trimler, Dekoratif Düğmeler, Sanp Düğmeler, plastik, metal çıtçıtlar, Toplu sipariş Düzeltir ...

A fashion selection of metal buttons sizes 11mm - 44mm, holes and shanks, lightweight ABS as well. 11mm - 44mm boyutlarındaki metal düğmelerden moda seçimi, delikler ve saplar, hafif ABS de. Many bulk buttons type made in china. Çin'de yapılan birçok toplu düğme türü.

Ithalat Düğmeleri Antika pirinç, 15mm / 24L özelleştirilmiş metal düğmeler, kot için metal düğmeler

The metal buttons are available in the colours: brass, gun metal, copper, silver, gold and Anti Brass and many different styles and shapes. Metal düğmeler renklerde mevcuttur: pirinç, silah metal, bakır, gümüş, altın ve Anti Brass ve birçok farklı stil ve şekil. All the bulk metal buttons are high quality. Tüm dökme metal düğmeler yüksek kalitededir.

 

Denim jeans metal buttons online.The hole brass button make the garments open and close easily. Denim kot metal düğmeleri çevrimiçi. Delik pirinç düğmesi giysiler kolayca açmak ve kapatmak yapmak. It is available to all black plating and sliver plating . Tüm siyah kaplama ve şerit kaplama için kullanılabilir.Düğme, alıcının ihtiyacına göre kişiselleştirilmiş logo marka tasarımı ile yapılabilir.

GENEL BAKIŞ

Giysi Stili: erkek giyim / kadın giyim / Çocuk giyim / Kot

Uygulama: pantolon Düğmeleri

İleri Teknoloji Düğmeleri Yeniden Tanımlandı
Luxury is defined by the quality and details. Lüks kalite ve detaylarla tanımlanır. DENIM BUTTONS is redefining high end buttons by paying close attention to what high-end clients are looking for. DENIM DÜĞMELERİ, üst düzey istemcilerin aradıklarına dikkat ederek üst düzey düğmeleri yeniden tanımlıyor. Our bulk buttons are a result of detailed craftsmanship and luxury that is second to none. Toplu düğmelerimiz, hiçbiri ikinci olan ayrıntılı işçilik ve lüksün bir sonucudur.

Alaşım Denim Jeans Düğme Kapağı

We are very much committed to our denim buttons - customer buttons satisfaction. Denim düğmelerimize çok bağlıyız - müşteri düğmeleri memnuniyeti. We guarantee the good high buttons quality, on time delivery of the buttons trims. Düğme kenarlarının zamanında teslimatında iyi yüksek düğme kalitesini garanti ediyoruz. Our relevant Factories are achieved below Certificates. İlgili Fabrikalarımız Sertifikaların altındadır. ACCORD, SCR, BSCI, OEKO-TEX, FLO-CERT (Fair-trade), GOTS, WRAP, SEDEX. ACCORD, SCR, BSCI, OEKO-TEX, FLO-CERT (Adil ticaret), GOTS, WRAP, SEDEX.
The button (A part ) and the nail (B part ) are combined by strike to make a jeans button. Düğme (A parçası) ve çivi (B parçası) bir kot düğmesi yapmak için grevle birleştirilir. Jeans buttons, made of high-quality and environmentally friendly brass can be customized according to customer's requirements. Yüksek kaliteli ve çevre dostu pirinçten yapılmış kot düğmeleri, müşterinin gereksinimlerine göre özelleştirilebilir.

Düğmeler Boyut Özellikleri

  10.0 mm 12.5mm 14.0MM 15.0MM 18.0MM 21.0MM 23.0MM 24.0MM 25.0MM
Kot düğmeleri boyutu

Cep metal düğme özellikleri
Hem kovboy aşınma elemanlarının trendine bağlı olan hem de taze ve şık bir tasarım hissi veren gömülü kalkan cebi.

Kovboy düğmeleri

Denim jeans Düğmeler dünyaca tanınan bir haute couture haline geldi.

'DENIM' kullanmak için 'DENIM' - yabancı bir kelime - DENIM, kaba, dokuma kumaş boyalı çivit mavisi veya DENIM anlamına gelir.Diğer bir deyişle, tüm kotlar denimdir. artık bir "akışla git" öğesi değil.
Bazen seni sevimli yaparlar, bazen seni serinletirler.

Buttom kapatma ve çivilerle detaylı denim yelek.Birleşik Devletler, denimlerin doğum yeridir. Tanen markalarının sayısı açısından dünyanın ilkidir.
Hayat asi ve spontan Amerikalılarla dolu, Tannin tarzı daha rahat, Serin, rahat ve bireysel vurgulamaktadır.

When it comes to the origin of denim buttons, it's natural to talk about the origin of denim clothing.Denim, or Denim in English.The origin of the name is said to be a bit of a mixed bag.This tough, practical, coarse fabric was used to make sails when Columbus discovered the new world five hundred years ago.The cloth was named "Serge De Nimes" in French because it was originally made in the French town of Nimes.When the cloth, Serge De Nimes, was first brought to England, English merchants found it difficult to play the French word 'Serge De Nimes'; Denim düğmelerinin kökeni söz konusu olduğunda, denim giysilerinin kökeni hakkında konuşmak doğaldır.Denim veya İngilizce Denim.Adın kökeni biraz karışık bir çanta olduğu söylenir.Bu sert, pratik, kaba Columbus, yeni dünyayı beş yüz yıl önce keşfettiğinde kumaş yelken yapmak için kullanıldı. Kumaş Fransız dilinde "Serge De Nimes" olarak adlandırıldı çünkü başlangıçta Fransız Nimes kasabasında yapıldı. İngiltere'ye getirilen İngiliz tüccarlar, Fransızca 'Serge De Nimes' kelimesini çalmakta zorlandılar; hence its abbreviation, Denim, or sometimes denning. bu nedenle kısaltması, Denim veya bazen denning.

Açıklama

Klasik Anti-Pirinç Denim Metal Düğmeler, Denim Jeans Pantolon Düğmesi

Kot Metal Düğmeler

 

Gelgit rüzgar kadar güçlü değil, her sezon farklı bir sıcak moda öğesi var,
Ama klasikleri her zaman modada bir yer olacak, modaya uygun, çok yönlü denim koleksiyonunu alın.

Malzeme: Pirinç veya Alaşım

 

Yazım Stilleri:

 

1.Geleneksel Sandard Kot düğmesi: Antimon vidalı talaş ile eşleştiğinde.

Özelliği: "Mükemmel" pull-out gücü performansı. Genel ve Ekonomi,

2.Swivel kot düğmeleri: Rotasyon tabanlı; çekmece gücünün "Nice" performansı. Yüksek Kalite Sınıfı Popüler.

3.Non-swivel base:Non-Rotation based; 3. döner olmayan taban: olmayan dönme tabanlı; "High" performance of pull-out strength.High Grade & Popular, "Yüksek" çekme gücü. Yüksek dereceli ve popüler,

Detay Ekranı

Hassas detayları olan düğme

Milano ve Paris'e ev sahipliği yapan Anakara Avrupa, Baltayı alın ve tanenleri yeniden yorumlayın.
Avrupa tanenler, Amerikan pürüzlülüğünü ve vahşiliğini döküldü, Avangard tasarım ve eşsiz terzilik ile tannin için yeni olanaklar yarattı. "Moda" moda anlayışı,
Fit daha ince ve daha düzgün vücutlu. Omuz çiçek baskı üst, güzel bahar hassas duygu Anahat, flounces ile ince denim, kız zarif eğrisi göster, akıllı gösterisi ince ayak bileği.

Uygulama

 • Günlük kıyafet

 • Deri giyim

 • Rüzgarlık

 • kot

 • Spor / Açık

Daha fazlasını keşfet

Kot Düğmeleri Boyutu Seçme

Düğmelerin boyutu nasıl ölçülür

Düğme Çapı Düğme boyutu için en büyük dış çapı ölçün

DÜĞME BOYUTU Grafik Ölçü Tablosu "L", düğmeleri ölçmek için kullanılan geleneksel ölçü birimi olan Ligne anlamına gelir:

We provide various diameters from the Jeans Buttons size. Kot Düğmeleri boyutundan çeşitli çaplar sağlıyoruz. Please see below to view some specifications: Bazı özellikleri görüntülemek için lütfen aşağıya bakın:

INCH JEANS BUTTONS SIZE:1(in)=25.4(mm)We uses millimeter for the datum of measurement unit. İNÇ KOT DÜĞMELERİ BOYUTU: 1 (inç) = 25,4 (mm) Ölçü biriminin verileri için milimetre kullanıyoruz. A value of inch is an approximation figures convert from millimeter, which might not be equivalent to the actual measurements of millimeter.As increasing buttons product variety increases the requests of customers finding different size specification that match with their needs. İnç değeri, milimetreden gerçek ölçümlere eşdeğer olmayabilecek bir milimetreden dönüştürülen yaklaşık bir değerdir. Artan düğmeler ürün çeşitliliği müşterilerin ihtiyaçlarına göre farklı boyut özellikleri bulan isteklerini arttırır. Above measurements might not precisely be shown as well as variation that might have already been affected. Yukarıdaki ölçümler, daha önce etkilenmiş olabilecek varyasyonun yanı sıra tam olarak gösterilmeyebilir. These measurements may be outdated or obsolete as a result of the rapid action modification of and new products caused. Bu ölçümler, hızlı eylem değişikliği ve neden olunan yeni ürünlerin bir sonucu olarak eski veya eski olabilir. We appreciate it may take some time to get the necessary update information. Gerekli güncelleme bilgilerinin alınması biraz zaman alabilir. Please contact us so we can provide further information and the solutions offer. Daha fazla bilgi ve çözüm önerileri sunabilmemiz için lütfen bize ulaşın.

 

Metaljeans Düğme Boyutu

 

model

Üst Çap

Düğme Standart Boyutunu Seçin

12.5mm (20L ~ 1/2") ; 13mm (21L ~ 17/32") ; 12.5mm (20L ~ 1/2 "); 13mm (21L ~ 17/32"); 14mm (22L ~ 9/16") 14 mm (22L ~ 9/16 ")

15mm (24L ~ 19/32") ; 16mm (25L ~ 41/64") ; 15mm (24L ~ 19/32 "); 16mm (25L ~ 41/64"); 17mm (26L ~ 43/64") ; 18mm (28L ~ 23/32") ; 17 mm (26L ~ 43/64 "); 18mm (28L ~ 23/32"); 19mm (30L ~ 3/4") ; 20mm / 20.5mm (32L ~ 51/64") 19mm (30L ~ 3/4 "); 20mm / 20.5mm (32L ~ 51/64")

21mm (34L ~ 53/64") ; 22mm (34L ~ 7/8") ; 21 mm (34L ~ 53/64 "); 22 mm (34L ~ 7/8"); 23mm (36L ~ 29/32") ; 24mm (38L ~ 61/64") ; 23mm (36L ~ 29/32 "); 24mm (38L ~ 61/64"); 25mm (40L ~ 63/64") ; 27mm (42L ~ 1-1/16") ; 25 mm (40 L ~ 63/64 "); 27 mm (42L ~ 1-1 / 16"); 28mm (44L ~ 1-7/64") ; 30mm (48L ~ 1-3/16") ; 28 mm (44L ~ 1-7 / 64 "); 30mm (48L ~ 1-3 / 16"); 32mm (50L ~ 1-17/64") ; 35mm (54L ~ 1-25/64") ; 32 mm (50L ~ 1-17 / 64 "); 35mm (54L ~ 1-25 / 64"); 40mm (64L ~ 1-37/64") 40 mm (64L ~ 1-37 / 64 ")

 

 

Çin Toplu Düğmeleri Nasıl Sipariş Verilir

 • 3.Adım: Gönderim ve faturalandırma bilgilerini tamamlayın.

  biz proforma fatura gönderme, nakliye fabrika adresini doldurun;

  Bir ödeme şekli seçin;

  bir nakliye seçeneği seçin;

  toplu fiyatlar * ve indirim * uygulayın;

  "Sipariş" bitirme üretimi

 • 4.ADIM: Nakliye

Nakliye Bilgisi

Servisimiz:

Kendi hesabımızla (DHL, UPS, FedEx, TNT) veya müşterilerin hesabıyla hava yoluyla hızlı teslimat, zamandan tasarruf edin.

1) kapıya ekspres ile (DHL / FEDEX / UPS / TNT)

2) hava yoluyla havaalanına

3) deniz yoluyla limana

 

Ürünleri ambalaj

 

STANDART İHRACAT AMBALAJI: KARTON / PALET / AHŞAP KASA

 

Müşteriler ayrıca şunları da inceledi:

 

DENIM JEANS DÜĞMELERİ ayrılabilir: içi boş DENIM JEANS DÜĞMELERİ, sallama kafası DENIM JEANS DÜĞMELERİ, çift ayak DENIM JEANS DÜĞMELERİ, çift renkli DENIM JEANS DÜĞMELERİ ve elmas. BUTTONS".

Malzemeleri KOT KOT DÜĞMELER: DENIM JEANS DÜĞMELERİ malzemeleri çoğunlukla bakır, çinko alaşımı, demir ve alüminyum içerir.

 

Bakım Bilgileri / Notlar

 

1, kot vurmak, biraz kuvvetle çekilebilir açık, çivi ile düğme sıkı değil
If it is DENIM JEANS BUTTONS, it has something to do with the core of DENIM JEANS BUTTONS. DENIM JEANS DÜĞMELERİ ise, DENIM JEANS DÜĞMELERİ'nin çekirdeği ile ilgisi vardır. If the core is made of less plastic, it will not be able to withstand the pressure from nails and will be pushed apart.So we pull hard and it falls off.With good plastics-new materials, that doesn't happen.At the same time also has the relation with the nail shape, has the sharp nail, also has the thread nail, generally USES the thread nail many. Çekirdek daha az plastikten yapılmışsa, tırnaklardan gelen basınca dayanamaz ve ayrı itilir.Bu yüzden sert çekeriz ve düşer. İyi plastik-yeni malzemelerle bu gerçekleşmez. aynı zamanda da tırnak şekli ile ilişkisi vardır, keskin çivi vardır, ayrıca iplik çivi vardır, genellikle iplik çivi birçok kullanır.
2. Çivileri DÜĞMELERE bastırın ve doğrudan DENIM JEANS DÜĞMELERİ'nin yüzeyinden delin
DENIM JEANS DÜĞMELERİ panellerinin çok ince olduğu kolayca analiz edilebilir.Tırnak çivisinin etkisini taşıyamaz, aniden düğme yüzünü koyabilir. JEANS DÜĞMELERİ gibi şeyler için nadirdir. alaşımlar, bakır ve demir, kasıtlı kuvvetle delinmedikçe mümkün olduğunca sıradan yapılacaktır.
3. DENIM JEANS DÜĞMELERİ JEANS'a sabitlenir ve JEANS'ın yüzeyi renklendirilir
Actually, this problem is relatively simple. Aslında, bu problem nispeten basittir. The surface color of DENIM JEANS BUTTONS falls off, which is generally related to electroplating and spray painting. DENIM JEANS DÜĞMELER'in yüzey rengi düşer, genellikle elektrokaplama ve sprey boya ile ilgilidir. Electroplating is not good, and the color of products without oil seal generally does not last long.And below the circumstance of spray paint, paint dropped, this is concerned with the composition of the lacquer that sprays paint with the product, good lacquer won't drop commonly, unless be that kind very bad lacquer. Elektrokaplama iyi değildir ve yağ keçesi olmayan ürünlerin rengi genellikle uzun sürmez.Ve sprey boya durumunun altında, boya düştü, bu boyayı ürünle püskürten cila bileşimi ile ilgilidir, iyi cila kazandı ' t Bu tür çok kötü cila olmadığı sürece yaygın olarak düşer.
4. KOT KOT DÜĞMELER kaba
This problem of button appears, which is related to the surface treatment process of the factory. Fabrikanın yüzey işlemi ile ilgili olan bu düğme problemi ortaya çıkar. The polishing is not in place, and the mold of the product is not well opened.These points are well done and can be completely avoided. Cilalama yerinde değildir ve ürünün kalıbı iyi açılmamıştır.Bu noktalar iyi yapılır ve tamamen önlenebilir.
Ayrıca, DENIM JEANS DÜĞMELERİ ayrıca tutkal damlatma, boya püskürtme, asılı kaplama vb.Gibi farklı müşteri gereksinimlerine göre tasarlanmıştır ve problemler de spesifik duruma göre belirlenir.

Sıcak Ürünler

Snap Düğmesi, Prong Snap Düğmesi, Pantolon Kancaları, Kot Düğmeleri, Kuşgözü, Jean Perçin, D-halkası.

YARDIM DESTEĞİ

BİR DURAK HİZMETİNİZ İÇİN BİZE ULAŞIN
Biz tek elden tam konfeksiyon aksesuarları hizmeti sunmak.

İhtiyaçlarınızı dinleyecek ve ilk sorgulamadan son teslimata kadar garantili en yüksek kalitede hizmet sunacak kendi özel uzman servis ekibinize tahsis edilecektir.

 

Ücretsiz Toplu Düğme Sms Örnekleri

 

 

BİZİ TAKİP EDİN

 

Denim Jeans Jacket White Sliver Metal Buttons Design Washable Fastness

www.denim-buttons.com

 

Bizimle temasa geçin

Mesajınız Girin

Bunların İçinde Olabilirsiniz